کمانگری دیگر زیر تیغ، حبیب‌الله لطیفی‌پور را دریابید.

حبیب‌الله لطیفی‌پور
هنوز داغ آن جوان رعنا، «فرزاد کمانگر»، در دل تب‌دارمان غوغا به پا می‌کند و نگاه مظلوم و ژرفش خواب را از چشمان اشک‌بارمان می‌رباید که ولی‌فقیه تشنه‌ی خونی تازه فرمان قتل «حبیب‌الله لطیفی‌پور». هر سیستمی برای حرکت و بقا نیاز به منبع انرژی دارد و منبع انرژی «جمهوری اسلامی» خون است، خون جوانان و گویی دارد افسانه‌ی ضحاک را زنده می‌کند این ماربه‌دوش عمامه برسر.
نمی‌دانم چه می‌توان کرد رژیم و حکومتی که از پرنسیپ حداقلی برخوردار باشد با فشار افکار عمومی جهانی احتمال دارد گامی پس بنشیند اما این رژیم سراسر رسوا که در هیچ زمینه‌یی از کمترین پرنسیپ ممکن برخوردار نیست گویی با دنیای متمدن سرلج دارد و چرا نداشته باشد در دهه‌ی شصت حمام خون راه انداخت و دنیای متمدن در سکوت پوزخند زدند که خونی که ریخته می‌شد خون انسان‌های آزادی‌خواهی بود که که استقلال و برابری می‌خواستند. جمهوری اسلامی یاد گرفته است از بالای «مرگ بر آمریکا» بگوید و در پشت آن کیک و صلیب و اسلحه و نفت معامله کند و ریاکاری حکومت‌هایی که خود را آزادی‌خواه می‌دانند موجب شده است این غول روزبه‌روز فربه‌تر شود و معلوم نیست اگر جنبش مردم ایران و یورش آزادی‌خواهانه و مترقی‌شان نبود اکنون کار مذاکره و معاشقه با آمریکا و شرکای اروپایی‌اش به کجا کشیده بود.
جمهوری اسلامی یک‌بار توانست در سکوت و حمایت قدرت‌های بزرگ کردستان را به خاک و خون بنشاند و با دروغ‌پردازی زیر سایه جنگ با عراق بخشی از مردم ایران را هم به سرکوب کردستان فرابخواند و چند سالی برای خود زمان بخرد و ظاهرا دوباره می‌خواهند با دشنه فروکردن در آن زخم خون‌فشان احساسات ملی را علیه کردستان تحریک کند اما زهی خیال باطل که این بار ایران تمامی کردستان است و کردستان دیگر تنها نیست.
کردستان نمادی از شرافت انسانی ایران است. در تاریک‌ترین شب‌های این سرزمین در خونین‌ترین سال‌هایی که پشت سر گذاشتیم «کردستان» چون مشعلی همیشه فروزان امید آزادی و رهایی را در دل‌هایمان زنده نگه‌داشت و زیر توپ و تانک و خمپاره و مرگ این کردستان بود که می‌مرد تا ایران زنده بماند تا انسانیت و شرافت انسانی زنده بماند.
هر کردی که توسط این رژیم به نام ایران به قتل می‌رسد لکه‌یی ننگ بر دامن تمام ایرانیانی می‌نشاند که سکوت می‌کنند. نه فقط برای نجات جان حبیب‌الله لطیفی‌پور که برای نجات شرافت و انسانیت کاری بکنید هر چه باشد. چیزی بنویسید، فریادی بزنید، نجوایی بکنید در نانوایی در بقالی محل، توی تاکسی و اتوبوس، در محل کار بگذارید همه بدانند جان انسان بی‌گناهی را دارند می‌گیرند بگذارید بدانند فرزاد دیگری زیر تیغ اعدام است و ضحاک و ولی‌فقیه خون‌آشام قصد مکیدن خون دیگری را کرده است. از مظلومیت و بی‌پناهی لطیفی‌پورها بترسید که قتل اینان عذابی دشوار را در پی دارد. برای نجات جان خودتان برای زدودن این لکه‌های ننگ کاری بکنید هر چه باشد.

ارسال به: Balatarin::Donbaleh::100C::oyax::Mohandes::Del.icio.us::Friendfeed::Twitthis::Facebook::Addthis to other::Subscribe to Comments Feed::Subscribe to Feed

Advertisements

6 دیدگاه »

 1. دیروزود دارد.سوخت وسوز:لا-لا-لا
  رقص حبیب وروی طناب برای دنیابه نمایش میگذاریم..بزودی

  • رامین said

   تو که نام خودت را اندیشۀ نوین گذاشته ای. شک ندارم که حتا نمی دانی به چه چیزی می گویند اندیشه. امثال تو نمونۀ بارزی از همان توصیفی هستند که دربارۀ آنها فقط می توان از فعل و انفعالات شیمیایی در سرشان حرف زد. فعل و انفعالاتی که خروجی ندارد و ورودی آن اراجیفی است که رهبر دجالتان تزریق می کند.
   اما رازی را می خواهم با تو بگویم. از جمله ات با همین کوتاهی پیداست که یک بیمار آشفته هستی و هیجانات سرکوب شده ات در حال فوران است که اینچنین از مرگ دیگری به هیجان می آیی. اگر با همین وصف ادمه دهی مرگ بدی را برایت پیش بینی می کنم ، مرگی همانند مرگ رهبرانت. زندگیتان سراسر ننگ است و نادانی و مرگتان هم از آن بدتر خواهد بود.
   سرشتتان به کفتار می ماند و بوی خون تنها چیزی است که مشامتان از آن لذت می برد.
   شاید ندانید که تا چه اندازه دلم برایتان می سوزد و به جای شما از سرنوشتی که در انتظارتان است بیمناکم. به جایی خواهید رفت که هرگز باورش نمی کردید و حالی خواهید داشت که بیانش ممکن نیست.
   اما چه سود که امید چندانی به بازگشتتان به انسانیت نیست و می توان از دست رفته به حسابتان آورد.
   ای به ظاهر شبیه انسان ، می دانم که هرگز زندگی خوشی نداشته ای که اینچنین خون آشام می بینمت. فراموش مکن تا فرصت هست شاید بتوانی گامی به سوی انسانیت برداری تا شاید مرگ ارزشمندی داشته باشی. تا فرصت هست فکری به حال خیش کن زیرا در دنیای حقیقی جیره خوار خامنه ای بودن کمکت نخواهد کرد و چیزی دستت را نخواهد گرفت.
   فراموش مکن اگر همۀ مخالفینتان را روی زمین قتل عام کنید و به دار آویزید و شکنجه کنید حتا ذره ای حالتان بهتر نخواهد شد و عذابی که می کشید هر روز افزونتر خواهد شد.
   به رهبر شیطان صفتت بگو تا آزادی خواهان و آزاد اندیشان زنده هستند آرزوهایش را به گور خواهد برد و از سگان درگاهش نیز چیزی عایدش نمی شود.
   فراموش مکن هنگام مرگ ، همۀ زندگی نکبت بارتان را به خاطر خواهید آورد و چه عذابی خواهید کشید و بزرگترین حسرت و آرزویتان این خواهد بود که بتوانید لحظه ای جبران کنید و چه دیر.

   • balva said

    رامین عزیز،
    این‌ها ارزش وقت‌گذاشتن و پاسخ‌دادن ندارند باید باپوزخندی از آنان گذشت. این‌ها مزد می‌گیرند که کاری انجام بدهند مهم نیست چه کاری. فردا کسی بیشتر بهشان بدهد سربسیجی‌ها را می‌برند.

   • بلوای عزیز،
    نمی دانم اخبار را خوانده ای یا نه، تلفن های سنندج را قطع کرده اند، خانواده این دلاور را زندانی کرده اند و باید هر لحظه منتظر خبر بدی بود.
    همانطوری که به زیبایی نوشته ای، این رژیم هیچ پرنسیوی ندارد، بی کلاس تر از کره شمالی و عمرالبشیر سودان است.
    چاره ای نیست جز تلاش برای عوض کردن آن، راهی نداریم جز عوض کردن این رژیم و البته که هزینه آنرا نیز باید پبردازیم.

 2. […] کمانگری دیگر زیر تیغ، حبیب‌الله لطیفی‌پور را دریابید هنوز داغ آن جوان رعنا، «فرزاد کمانگر»، در دل تب‌دارمان غوغا به پا می‌کند و نگاه مظلوم و ژرفش خواب را از چشمان اشک‌بارمان می‌رباید که ولی‌فقیه تشنه‌ی خونی تازه فرمان قتل «حبیب‌الله لطیفی‌پور». هر سیستمی برای حرکت و بقا نیاز به منبع انرژی دارد و منبع انرژی «جمهوری اسلامی» خون است، خون جوانان و گویی دارد افسانه‌ی ضحاک را زنده می‌کند این ماربه‌دوش عمامه برسر. نمی‌دانم چه می‌توان کرد رژیم و حکومتی که از پرنسیپ حداقلی برخوردار باشد با فشار افکار عمومی جهانی احتمال دارد گامی پس بنشیند اما این رژیم سراسر رسوا که در هیچ زمینه‌یی از کمترین پرنسیپ ممکن برخوردار نیست گویی با دنیای متمدن سرلج دارد و چرا نداشته باشد در دهه‌ی شصت حمام خون راه انداخت و دنیای متمدن در سکوت پوزخند زدند که خونی که ریخته می‌شد خون انسان‌های آزادی‌خواهی بود که که استقلال و برابری می‌خواستند. جمهوری اسلامی یاد گرفته است از بالای «مرگ بر آمریکا» بگوید و در پشت آن کیک و صلیب و اسلحه و نفت معامله کند و ریاکاری حکومت‌هایی که خود را آزادی‌خواه می‌دانند موجب شده است این غول روزبه‌روز فربه‌تر شود و معلوم نیست اگر جنبش مردم ایران و یورش آزادی‌خواهانه و مترقی‌شان نبود اکنون کار مذاکره و معاشقه با آمریکا و شرکای اروپایی‌اش به کجا کشیده بود. جمهوری اسلامی یک‌بار توانست در سکوت و حمایت قدرت‌های بزرگ کردستان را به خاک و خون بنشاند و با دروغ‌پردازی زیر سایه جنگ با عراق بخشی از مردم ایران را هم به سرکوب کردستان فرابخواند و چند سالی برای خود زمان بخرد و ظاهرا دوباره می‌خواهند با دشنه فروکردن در آن زخم خون‌فشان احساسات ملی را علیه کردستان تحریک کند اما زهی خیال باطل که این بار ایران تمامی کردستان است و کردستان دیگر تنها نیست. کردستان نمادی از شرافت انسانی ایران است. در تاریک‌ترین شب‌های این سرزمین در خونین‌ترین سال‌هایی که پشت سر گذاشتیم «کردستان» چون مشعلی همیشه فروزان امید آزادی و رهایی را در دل‌هایمان زنده نگه‌داشت و زیر توپ و تانک و خمپاره و مرگ این کردستان بود که می‌مرد تا ایران زنده بماند تا انسانیت و شرافت انسانی زنده بماند. هر کردی که توسط این رژیم به نام ایران به قتل می‌رسد لکه‌یی ننگ بر دامن تمام ایرانیانی می‌نشاند که سکوت می‌کنند. نه فقط برای نجات جان حبیب‌الله لطیفی‌پور که برای نجات شرافت و انسانیت کاری بکنید هر چه باشد. چیزی بنویسید، فریادی بزنید، نجوایی بکنید در نانوایی در بقالی محل، توی تاکسی و اتوبوس، در محل کار بگذارید همه بدانند جان انسان بی‌گناهی را دارند می‌گیرند بگذارید بدانند فرزاد دیگری زیر تیغ اعدام است و ضحاک و ولی‌فقیه خون‌آشام قصد مکیدن خون دیگری را کرده است. از مظلومیت و بی‌پناهی لطیفی‌پورها بترسید که قتل اینان عذابی دشوار را در پی دارد. برای نجات جان خودتان برای زدودن این لکه‌های ننگ کاری بکنید هر چه باشد بلوا […]

  • balva said

   گمنامیان عزیز،
   روزگاری عجیب است. داریم تلاش می‌کنیم حبیب را اعدام نکنند دو نفر دیگر را در بی‌خبری اعدام می‌کنند. این رژیم با ریختن خون و با مرگ زنده است.

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: