امام خامنه‌ای در جمکران: مهدی آسوده بخواب که ما بیداریم!

پیام مقام عظمای ولایت٬ امام سیدعلی خامنه‌ای بر سر چاه جمکران در سال روز تولد امام هشتم شیعیان در شهر خواهر گران‌قدرشان قم.

مهدی،

امام عصر،

امام امامان،

امام شیعیان،

امام کائنات،

از جانب من، خدای خدایان٬ امام جمهوری اسلامی،

و از جانب امت من،

یک صلوات بر تو و سه صلوات برای خود می‌فرستیم.

در این لحظه‌ی پرشكوه تاریخ اسلام، من و همه‌ی ذوب شدگان در ولایت، همه‌ی فرزندان ناخلف این دین خودساخته، كه سی و یک سال پیش به‌دست فرزندِ جد تو٬ یکی از فرستادگان نماینده‌ی من در کائنات٬ بنیاد نهاده شد، در برابر چاه تو آمده‌ایم و هر دو پای خود را دو سوی آن گذاشته‌ایم و خاطره‌ی فراموش نشدنی خودمان را پارس می‌کنیم.

همه‌ی ما در این هنگام كه اسلام نو با افتضاحات كهنه پیمانی تازه می‌بندد، خود را بنام قهرمان جاودان تاریخ اسلام، به نام بنیان‌برانداز كهن‌ترین کشور جهان، به نام خون‌ریز بزرگ تاریخ، به نام فرزند شایسته‌ی بهایم نام‌برده و خودمان برای خودمان درود میفرستیم.

مهدی!

ما امروز در برابر چاه ابدی تو گرد آمده‌ایم تا بتو بگوییم:

آسوده بخواب كه ما بیداریم

و برای نگاهبانی میراث پرافتخار فرزند تو خمینی صغیر همواره مانند سگ هار بیدار خواهیم بود.

سوگند یاد می‌كنیم آن پرچم سیاهی را كه، فرزند ناخلف تو، سی و یک سال پیش بر این سرزمین فروکرد هم‌چنان فرو کنیم.

سوگند یاد می‌كنیم كه بزرگی و سربلندی این سرزمین را بعنوان خاک دشمن تلقی کرده و اگر گذشتگان ما نتوانستند آن را نابود کنند ما با اراده‌ای پولادین نابود خواهیم كرد، و این كشور را خوارتر و شکست‌خورده‌تر از همیشه به مجتبی خواهیم سپرد.

سوگند یاد می‌كنیم كه سنت ضد بشری و کج اندیشی را كه فرزند تو خمینی اساس جمهوری اسلامی قرار داد، همواره پارس کنیم و همچنان برای مردم جهان پیام آور دشمنی و دروغ خواهیم بود.

در این سی و یک سال، دین تو و دین من، شاهد سهمگین‌ترین حوادثی شد كه در تاریخ جهان برای دینی روی داده است، و اما با جنایت‌هایی که کردیم از اوین و خاوران تا کهریزک و بهشت‌زهرا هرگز این ملت در برابر قتل و جنایت ما سر تسلیم فرود نیاورد. در یک سال گذشته میکروبی به رنگ سبز از لجن‌زار خودمان سر برافراشت که می‌رفت دودمانمان را به باد دهد اما ما با تجاوز و کهریزک و اعدام و زندان و شکنجه توانستیم خود را واکسینه کنیم و با سر کشیدن خون جوانان، خون تازه‌یی در رگ‌هایمان جریان پیدا کرد.

در طول سی و یک سال، هر وجب از خاك این مرز و بوم با خون دلیران و جانبازان ایران زمین آبیاری کردیم، تا ایران را نابود کنیم و خودمان و مجتبی‌مان زنده و سربلند بماند.

بسیار كسان بدین سرزمین روی آوردند تا آن را از پای در آورند، اما همة آنان رفتند و ایران بر جای ماند و در همة این مدت، علیرغم تیرگی‌ها، این سرزمین فروغ جاودان همچنان تجلی‌گاه اخلاق و كانون ابدی اندیشه باقی ماند.

اكنون ما حیله‌ی دیگر به کار بستیم با این سرزمین نجنگیدیم به لجنش کشیدیم دلقکی را رییس‌جمهورش کردیم و مخبطانی را وزیر و نماینده‌ی مجلس، چنان افتضاحی به پا کردیم تا امروز بتوانیم در اینجا گرد بیایم تا با سربلندی به تو بگوئیم كه:

پس از گذشت چهارده قرن، امروز نیز مانند دوران پر افتخار معتصم عباسی، نام اسلام در سراسر گیتی با نفرت و وحشت بسیار در آمیخته است.

امروز نیز همانند عصر تو، امت اسلام توسط امام جائر و دروغ‌گویی رهبری می‌شود و در صحنه‌ی پرآشوب جهان پیام آور قطع‌دست و سنگسار و تجاوز و پاسداری ثروت‌های بادآورده است.

مشعلی كه فرزند ناخلف تو خمینی برافروخت در طول سی و یک سال هرگز در برابر تندبادهای حوادث خاموش نشد، امروز نیز فروزان‌تر و تابناك‌تر از همیشه برای آتش زدن باقیمانده‌ی این سرزمین مشغول کار است، و شعله‌های سوزان آن هم‌چون دوران طلایی فرزند تو، از مرزهای ایران زمین بسیار فراتر رفته است و عنقریب با به دست آوردن بمب اتمی دنیا را به آتش خواهد کشید.

مهدی!

امام بزرگ

امام امامان

دشمن‌مرد دشمن‌مردان و قهرمان غایب تاریخ اسلام

آسوده بخواب، زیرا كه ما دیگر چیزی باقی نگذاشتیم که تو نابود کنی.

مطالب مرتبط
* چلچراغ رهبری (طنز +۱۸)
* دون‌کیشوت در قم، سانچو در لبنان

Advertisements

26 دیدگاه »

 1. سامان said

  تا اونجاتون جر بخوره که نمیتونین استقبال مردم رو از امام امت ببینین… سگ های صهیونیزم ی که بیشترتون حرام زاده های پرورشگاهی هستین

  • balva said

   سامان جان٬
   فعلا تو خودت رو داری جر می‌دی! ما که داریم می‌گیم و می‌خندیم!

   • رامین said

    سلام به بلوای عزیز
    پاسخ خوبی یه این مردک دادی، اما یه پرسش داشتم که جالبه. این هوادار ذوب شده در ولایت رهبرش رو امام امت خطاب کرده. آیا می دونید کلمه «امت» چه معنی داره؟
    امت در فرهنگ لغات عربی به معنی «گله گوسفند» و گله شتر» هست.
    دوستان علاقمند می تونند برای اطمینان به فرهنگ لغات مراجعه کنند.
    بنابراین بکار بردن واژه «امت» برازنده طرفداران مقام عظمی است. نظر شما چیه؟

  • Kuchik e kuchik said

   اماماچگونه فرصت کرده ای به این بلاگ سر بزنی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
   امام آسپریناتکم
   اماما جنایاتکم
   اماما کهریزکاتکم
   اماما یاد صدامکم
   اماما والکیری تام کروز را نگاه هاتکم
   آخرش هیتلر چی شد؟
   راستی سامان جووووووون
   جوک اخوند روکنار رانند اتوبوس شنیدی میگم دوباره برات چی بود این جوک
   آخوندی کنار راننده اتوبهوس میان شهری نشسته بود و مدام از این و آن میگفت
   تا رسید به اینکه از راننده پرسید شما که همیشه در سفرید چگونه در یم یابید که فرزندتان مال شماست؟
   راننده در پاسخ این پرسش حکیمانه با بصیرت خواص این روحانی این مقام ازگل پاسخش داد
   » والا مقام ما یکی دوسالی پس از زاده شدن کودک صبر میکنیم اگر مانند خودمان بود که هیچ و گرنه میسپاریم به پرورشگاههههههههههههههههههههههههههه!!1
   خوردی تازی پرست تازی باور میهن فروش به تازی

  • رامین said

   درود بر همه اندیشمندان
   یکی به این آقا سامان بگه مگه حکومت مورد علاقه شما دسترسی و دیدن و خواندن مطالب سایت های فیلتر شده رو حرام و جرم ندونستند؟ جناب عالی چطوری به این سایت وارد شدید؟ با فیلتر شکن؟
   در ضمن پرونده رهبر معظم شما اونقدر سیاه هست که هواداران هشت سیلندری مثل شما هم نمی تونند پاکش کنند. پس به جای اینکه خودتو نابود کنی کمی خوش باش.

   • علیرضا said

    رامین جان، اینها اکثرا نماز و روزه هم نمیگیرن تا چه برسه عمل به قوانین جمهوری اسلامی. از اسلام فقط دهن گشادش را یاد گرفتن با یه مادر بزرگی که نماز میخوند.

  • علیرضا said

   آیه قرآن نخون برادر!

   • علیرضا said

    این فحشها که داده مثل حرامزاده عینا از قرآن یاد گرفته. قرآنشون پر فحش، دعوا، حریف طلبی، قداره کشیه. اون وسط چهار تا حرف خوب هم زده. عین لاتهای قدیمی تهران.

  • تازی کش said

   ای دوستار ولایت و حماقت همان ابول رهبر وامامت در دهان تو و خواهر و مادر گرامیت شاید تبرکی از آن نصیب روح پر فتوح آبا و اجدادت بشود.

 2. پریسا said

  بلوا جان امام امامان امام ((شیعیان))
  با مهر (:

  • balva said

   پریسای بسیار عزیز متشکرم اصلاح کردم.

 3. پریسا said

  شاه بیتت:
  یک صلوات به تو و سه تا به خودمان می فرستیم (:
  این یارو که گفته تو حرامزاده ای من رو یاد یک مثال انداخت:
  فردا که وزد بر من و تو باد مهرگان معلوم می کند که مرد و نامرد کیست برادر

  • balva said

   والا پریسا جان٬
   حرامزاده بودن شرف دارد به زاده‌ی این دیکتاتوران و قصابان بودن. اتفاقا نوشته‌ی ایشان مرا به خود آورد و متن را تغییر دادم. با خود گفتم حیف نیست کسانی که احتمالا حاصل عشقی ممنوع هستند را با این جنایت‌کاران مقایسه کنم؟!

   • رامین said

    درود بر بلوای گرامی
    پاسخی داشتم برای آن کسی که شما را حرامزاده خواند.
    در دنیای آفریدگار چیزی هست به نام قانون. این قانون با قانون ابولبشر تقاوت اساسی دارد. مثلا انسانها به هر زن و مردی که ازدواجشان ثبت نشده باشد یا گروهی از مردم اجازه این رابطه را به آنها ندهند و این دو شخص بچه دار شوند آن بچه را حرامزاده می نامند. اما حقیقت جهان این نیست. مردان خرد و عارفان این را خوب می دانند که حرامزاده کسی نیست که از آمیزش زن و مردی که مردم ارتباطشان را قبول ندارند بوجود آمده باشد بلکه حرامزاده کسی است که از ارتباط دو زن و مرد که عشقی میانشان نیست به دنیا بیاید. و چه بسا حلال زادگان شرعی که در حقیقت حرامزاده هستند و چه بسا حرامزادگانی که از شما حلال زاده تر باشند.
    اما حرامزاده ها نشانه هایی دارند و یکی از آن نشانه ها نداشتن عشق به دیگران است، همان چیزی که در رهبر مورد علاقه شما و طرفدارانش به فراوانی دیده می شود. زاده عشق هرگز دیگران را به دلیل داشتن اندیشه متفاوت شکنجه و آزار نمی کند چه رسد به کشتن او.
    به زودی مطالبی خواهم نوشت تا بسیاری از این پیچیدگی ها روشن تر گردد.

 4. jak said

  khodavand khar ra shenaakht ke be vey shakh nadad

 5. ضد ولایت وقیح said

  درود
  واقعا لذت بردم از مطلبت
  حتی سر سوزن نا امید نشو از کلمات سخیف این حیوانات و با امید و پشتکاری روز افزون به کار خودت ادامه بده، موفقیت از آن ماست
  به امید ایرانی آباد و آزاد vvvvvv

 6. ضد ولایت وقیح said

  درود
  واقعا لذت بردم از مطلبت
  حتی سر سوزن نا امید نشو از کلمات سخیف این حیوانات، و با امید و پشتکاری روز افزون به کار خودت ادامه بده، موفقیت از آن ماست
  به امید ایرانی آباد و آزاد vvvvvv

  • balva said

   سپاسگزارم.
   ناامیدی در دین بی‌دینی ما کفر است! 🙂

 7. رامین said

  دوباره سلام و درود به همه آزادی خواهان و همچنین بلوای عزیز
  من موضوعات و صفحات گوناگون سایت شما رو ورق زدم و متوجه نکته جالبی شدم، اگر شما هم دقت کنید براتون جالب میاد و اون اینه که در بیشتر صفحات سایت در بخش نظرات ، طرفدارن مقام عظما و ا.ن و بیشتر هواداران این رژیم فاسد خودشون رو با نام های اصیل ایرانی معرفی می کنند: شاهین ، سامان ، پریسا ، داریوش ، کورش ، اشکان ، کامران و ….
  به نظر شما این اتفاقیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ... said

   بله
   چون همشون یک نفر هستن و طرف هم از دوستداران رحیم مشایی است کسی که خودش رو از الان برای 1392 آماده میکنه فریبی بزرگتر از احمدی نژاد در انتظاره
   به اسم ناسیونالیسم نسخه دیگر رژیم آخوندی رو به خوردمان می دهند ولی اینبار اشتباه میکنند.

  • balva said

   جالبه دقت نکرده بودم!

 8. ... said

  دمت گرم
  یکی از بهترین بلاگ هاییه که می خونم اگه در ایران هستی مراقب خودت باش این ارتش سایبری کار دستت نده اگه در خارج هستی باز هم مراقب باش ولی خوب اونجا باشی خیالت راحت تره
  اینم یک نمونه از ساندیس خورهای ارتش سایبری:
  http://zahra-hb.com/1389/08/mosque-strong-media-with-large-audiences-and/

 9. parisa said

  نبینم نمی نویسی و بلوا راه نمی اندازی برادر!
  کجایی؟

  • balva said

   پریسای عزیز٬ چشم همین الان دست‌به‌کار می‌شوم!

 10. علیرضا said

  باستانگرایی یا به عبارت بهتر باستان پرستی اسلامی ۱۴۰۰ ساله

 11. اكنون ما حیله‌ی دیگر به کار بستیم با این سرزمین نجنگیدیم به لجنش کشیدیم دلقکی را رییس‌جمهورش کردیم و مخبطانی را وزیر و نماینده‌ی مجلس، چنان افتضاحی به پا کردیم تا امروز بتوانیم در اینجا گرد بیایم

  هههههههههههههههههههههههههههههههه حال کردم -حال کردم- حال کردم- دستت درست! اگه ما 4 تا خط توی وبلاگها و اینجا و اونجا نخونین ونشنویم که دق میکنیم . فکر میکنیم رسانه نداریم.اما دم همه گرم که اینترنت همیشه ازآن ماست حالا حتا اگر بکلی بجای فیلتر قطعش کنن و سازمان شبکه دیتای ملی درست کنند و بگن رییسشو خامنه تعیین کنه! باز بنا به ماهیت دو طرفه کامپیوتر وشبکه اونم میگیریم.
  ارتش سایبری سبز!

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: