پستان زنان و خشم الهی

غضب لرزشی

هر چند موضوع ربط دادن حوادث طبیعی مانند زلزله و آتشفشان به پوشش زنان آنقدر مضحک است که فقط می‌توان چنان‌چه توسط زنان در جهان به سخره گرفته شده است و ماجرای کمپین پستان‌های عریان راه افتاده است به آن خندید اما حقیقت این است که در جهان مردسالار طی قرن‌ها همواره این‌گونه ادعا شده است که تمام اتفاقات بد در جهان زیر سر زنان است. افسانه‌ی هبوط انسان از بهشت در منابع یهودی و مسیحی و مسلمان به گردن زنان انداخته می‌شود و این‌گونه ادعا می‌شود که شیطان زن را فریب داد تا از میوه‌ی ممنوع بخورد و آدم به دلیل این گناه حوا از بهشت رانده شود. در ۴۵۰ میلادی نخستین زن ریاضی‌دان شناخته شده‌ی جهان، هی‌پاتیا، به دست متعصبان مسیحی به بدترین شکل ممکن به قتل رسید. در دوران تاریک قرون وسطا زنان بی‌پناه بسیاری را در آتش سوزاندند که جادوگر می‌خواندشان و مسبب طاعون و وبا و بیماری‌های همه‌گیر شده می‌دانستند. حالا در «جمهوری اسلامی» هم شاهد هستیم که هر روز از سوی آخوند و مرجع و واعظی حکم داده می‌شود که بی‌بدوباری زنان و نداشتن حجاب توسط آنان موجب زلزله و توفان و بلایی طبیعی می‌شود.
این که بین عریان شدن پستان زنان و خشم خدا و زلزله و توفان و آتش‌فشان و کشته‌شدن مردم بی‌پناه و کودکان و زمین‌گیران و تهی‌دستان و فقرا که سقف‌های نامطمئن بالای سر دارند چه ربطی وجود دارد را خود آقایان باید رفع و رجوع و ضبط و ربط کنند اما شاید ما بتوانیم با کمی تعمق روی این موضوع بیابیم که چرا اصولا مردان چنین اتهامی را متوجه زنان می‌کنند.
من نمی‌دانم فروید یا دانشمندان و روانپزشکان پس از او در مورد این موضوع مطلبی نوشته‌اند یا نه اما حدس می‌زنم مسئله کاملا ریشه‌ی جنسی دارد. من البته هیچ صلاحیتی در این موضوع ندارم اما همین‌جور با کمی فکر کردن در این باره به این نتیجه‌ی ساده رسیدم که تمام این مسائل ناشی از ناتوانی جنسی مردان است. به عبارت دیگر «مردان» جامعه‌ی مردسالارانه‌ی خود را برپایه‌ی این پندار که آنان قوی‌تر از زنان هستند بنا کرده‌اند به همین دلیل از این که در مقابل زنان ضعیف جلوه کنند در هراس‌اند و ضعف قوه‌ی جنسی در زنان چیزی از منزلت آنان نمی‌کاهد و تازه به نوعی رهایی می‌رسند اما در مردان رو به افول گذاشتن قوه‌ی جنسی پایان مردانه‌گی و توفق و سلطه‌ی آنان قلمداد می‌شود و حداقل در ذهن خودشان چنین است. برای همین تلاش می‌کنند همیشه خود را از نظر جنسی قوی نشان دهند و با محدود کردن زنان در واقع قصد دارند قدرت و سلطه‌ی خود را به رخ بکشند.
از سوی دیگر این واقعیت را نباید نادیده گرفت که نوع ارتباط جنسی نر و ماده در انسان‌ها به شکلی است که «جنس ماده» می‌تواند عدم ارضای جنسی خود را پنهان کند اما «جنس نر» توان این کار را ندارد. به عبارت دیگر «جنس ماده» می‌تواند حتا اگر تمایل یا توان ارتباط جنسی هم ندارد تن به این کار بدهد اما «جنس نر» وقتی ناتوان باشد دیگر قادر به ارتباط جنسی نیست. یعنی برای برقراری ارتباط جنسی مردان باید نعوظ داشته باشند و اگر نعوظ صورت نگیرد عملا امکان ارتباط جنسی نیست اما زنان می‌توانند بدون تحریک جنسی شدن و یا به ارگاسم رسیدن تن به ارتباط جنسی دهند. این مسئله موجب می‌شود مردان به شدت در معرض حقارت جنسی باشند و این حقارت خود را در مناسبات اجتماعی به شکل سرکوب زنان بازمی‌تابانند.
به هر حال ادیان همیشه حافظ و توجیه کننده‌ی قدرت موجود هستند و مردسالاری در طی چند هزار سال گذشته فرمانروای زمین بوده است و ادیان مختلف همیشه با احکام ضدزن و مردسالارانه‌ی‌شان کمک به دوام و بقای مردسالاری می‌کرده‌اند. اکنون با ترک برداشتن جامعه‌ی مردسالار و ادیان، زنان روز به روز به حقوق بیشتری دست می‌یابند و مردان باید نظاره‌گر قدرت روبه‌زوال خود باشند. البته این فقط به سود زنان نیست مسلما مردان نیز در جامعه‌ی مردسالار خوشبخت نیستند چون همواره باید قدرت خود را حفظ کنند و بر آن اصرار بورزند و بدین‌گونه هرگز نمی‌توانند از عشقی برابر برخوردار و خرسند باشند.
بزرگترین بلا برای انسان حماقت است و مبلغان مذهبی مروجان حماقتند. پیشرفت علم اگر با نابودی قدرت‌های سلطه‌گر همراه شود می‌تواند بهشت رویایی بشر را روی زمین بسازد. بهشتی به دور از پلشتی‌های بهشت تصویر شده توسط ادیان. بهشتی با زنان و مردان برابر و عشقی عمیق به طبیعت و رفاه و آبادنی. به امید آن روز.

ارسال به: Balatarin::Donbaleh::100C::oyax::Mohandes::Del.icio.us::Friendfeed::Twitthis::Facebook::Addthis to other::Subscribe to Comments Feed::Subscribe to Feed

Advertisements

32 دیدگاه »

 1. آقا بلوا با اینکه ممکن است داستان میوه ممنوعه را مردها راه انداخته باشند! ولی به باور من داستان زلزله و الخ. را، دروغ چرا تا قبر آ آ آ به گمان ما که کار خود خانم‌ها باشد! آخه کدام مرد احمقی چنین جفنگی را می‌گوید تا نان خودش را شبه جمعه‌ای تخته کند!؟
  باور کنید اگر خانم‌های مسلمان اجازه دهند چنان زلزله‌ای شب جمعه‌ای بپا خواهیم کرد که بیا و ببین!

  • balva said

   خسن آقای عزیز،
   منظورم شما و بقیه مردان غیور ملحد و کافر نبود منظورم امامان جمعه بود که آخر عمری خیزانشان برنمی خیزد و از سر حسادت این حرف ها را می زنند!

 2. سبز said

  سلام بلوا جان همه مردها اینطور که تو نوشتی نیستند یه خورده توندروی کردی دوست من

  • balva said

   سبز عزیز،
   بنده عرض نکرده همه ی مردان این گونه هستند لال شود زبان من اگر چنین چیزی عرض کرده باشم. منظورم جامعه مردسالار بود وگرنه مردان نازنین وجود دارد که یاد گرفته اند هنگام هم آغوشی آن ها هم سقف را تماشا کنند!

 3. سبز said

  توندروی=تندروی

 4. امیر said

  بررسی مسایل با تعمق های اینچنینی همان روش غیر علمی است که آخوندها دارند. ضمنا جهت اطلاع شما نظریات فروید در روانشناسی منسوخ شده است.

  • balva said

   امیر جان چی به شمبول مبارک برخورد!؟ آخه آقا پسرها نه این که از بچگی وقتی بدون شورت می آن توی جمع همه می گن شمبول طلاشو قربون، امیرکوچولو رو… خلاصه تصور می کنند اگر کسی بگوید بالای چشم شمبولشون آبروست ناگهان ترش می کنند. خلاصه دوست گرامی ما که گفتیم همین جوری حدس و گمان خودمان را داریم می گویم ادعایی نکردیم اما این که شما می فرمایید نظریات فروید رد شده است نشان از عمق دانش روانشناسی شما دارد! نه عزیزم نظرات علمی رد نمی شود رشد و توسعه پیدا می کنند.

 5. نسوان said

  من که خیلی نوشته ات رو دوست داشتم. البته این را بگم که هیچ مردی نمی گوید که من ناتوانم. حتی به خودش…. اگر هم بر نخیزد اشکال از زن است که کم کاری کرده است.. یا به حد کفایت جذاب نیست یا سرد مزاج است.
  الغرض دنیای عجیبی که بر خایه های مردان استوار است همان به که به لرزش پستان بلرزد .

 6. فرهنگ عشق ستیز said

  فرهنگ عشق ستیز
  .
  1 – صرف نظر از اینکه اسلام خوب است یا اسلام بد است و یا دین خوب است یا دین بد است، خرافه های نابخردانه ای که هم اکنون رژیم ایران بر باد ده جمهوری اسلامی به نام اسلام رواج می دهد، هیچ ارتباطی با اسلام ندارند. این خرافه ها از زمان پادشاهان صفوی با الگو برداری از کاتولیک ها پیدا شدند و شما اگر بخواهید مجموعه ای از این خرافه ها را یکجا ببینید می توانید کتاب (حلیه المتقین) نوشته ملا محمد باقر مجلسی را بخوانید.
  2 – زیگموند فروید دانشمند سرشناس و بنیانگزار روانکاوی درجهان بسیاری از نا دانسته های بشر را درباره روان انسان یافت و هم اکنون نئو فرویدین ها پس از ویرایش دیدگاه های فروید یکه تاز دانش روانکاوی در جهان به شمار می روند.
  3 – زنی گرایش به مرد خواهد داشت که دارای رشد روانی باشد و مردی گرایش به زن خواهد داشت که دارای رشد روانی باشد و زن ستیزی و مرد ستیزی و یا هم جنس گرائی نشانه فقدان رشد روانی است.
  4 – زن ستیزی شدید گردانندگان جمهوری اسلامی نشان از نبود رشد روانی آنها دارد و مرد گریزی زنانی که با فرهنگ جمهوری اسلامی پرورده شده اند ، نشانه نبود رشد روانی است و همجنس گرائی اندیشه چیره شده بر کسانی است که با این فرهنگ زهرآگین پرورده شده اند.
  5 – هیچکس هرگز ندیده است که در قم یک طلبه یا روحانی دیوانه وار عاشق زنی شود و برای او دست به خودکشی بزند و زنان ساکن قم نیز ناتوان از درک چیزی به نام عشق هستند.
  6 – با فرهنگ عشق ستیز جمهوری اسلامی اگر کسانی عاشق باشند مانند آهوانی خواهند بود که در طویله گاو ها و خرها ئی که کاه خشک و یونجه می خورند ، درباره گل های زیبا سخنرانی کنند.
  7 – با چنین فرهنگی رفتار دژخیمان جمهوری اسلامی که به زن ها تجاوز می کنند یا آنها را شکنجه می دهند یا تیرباران می کنند تفسیری ساده دارد و آن هم نبود رشد روانی و یا همجنس گرائی است.
  بدبختانه سخن زیاد است و مجال کم است و ادامه سخن را اگر دوستان پی بگیرند ، بهتر خواهد بود.

  • balva said

   دوست عزیز،
   ممنون از مطلب خوبتان با اکثر چیزهایی که نوشته‌اید موافق هستم. به‌جز مسایلی که تلویحا در مورد هم‌جنس‌گرایی بیان کرده‌اید. هم‌چنس‌گرایی با آن‌چه در حوزه‌های علمیه و در بین تارک‌دنیاهای مسیحی رواج دارد متفاوت است. هم‌جنس‌گرایی هم می‌تواند ناشی از بلوغ روانی باشد.

 7. balva said

  «دنیای عجیبی که بر خایه های مردان استوار است همان به که به لرزش پستان بلرزد.»
  نسوان عزیز!
  این جمله ی تو به تمام نوشته ی من می ارزد. خدائیش حسودیم شد! از این نمی شد مختصرتر و مفیدتر ماجرا را توضیح داد.

 8. نسوان said

  دل نشان شد سخنم تا تو قبولش کردی
  آری آری سخن عشق* نشانی دارد…
  ( بخوانید پستان)

  • balva said

   نشان‌های عاشقانه همیشه زیباست!
   پستانداران جهان متحد شوید!

 9. posedamoo said

  تا حالا فکر میکردم جهان بر شاخ گاو است ولی چه اشتباهی !!! جهان بر ممه هاست.

 10. طاهری said

  بادرررررووود
  در جوامع بشری تا به امروز غالبا مرد سالاری بوده است و روحانیون ادیان (نه خود ادیان) چه یهودی چه مسیحی چه مسلمان چون منافعشان در راضی نگهداشتن و همچنین به خرافه کشاندن جامعه بوده برای استفاده از این ابشخور که کلیدش عموما دست مردهاست هر چه خواسته اند گفته اند. . برای مثال یک اخوند سنی نوروز را جشن مجوسی و حرام میداند و اخوند شیعه میگوید پیامبر و علی در نوروز لباس نو معطر میپوشیدند . درحالیکه هیچکدام از اینها صحیح نیست . اخوند سنی ابشخورش از سوی حکام عرب است ولی اخوند شیعه از عامه مردم هر کدام میخواهند طرفشان را راضی نگهدارند و صد البته دین برای این جماعت یعنی کشک….

 11. […] مطالب مرتبط * نجواهای زنانه در جهان مردانه‌ی روبه زوال * ۸ مارس نه شرقی نه غربی جهانی ست. * حکم زن پنجم و ۸ مارس * پستان زنان و خشم الهی […]

 12. […] در بالاترین مطالب جدی‌تر در همین باب * نجواهای زنانه در جهان مردانه‌ی روبه زوال * مادران پشت درهای بهشت! * پستان زنان و خشم الهی […]

 13. […] مرتبط * پستان زنان و خشم الهی * رودست خوردن مرد چشم‌چران! ۱۴+ (جانم فدای […]

 14. علی said

  خیلی نوشته هات رو دوست داشتم

  موفق باشی

 15. لل said

  کی گفته که ضعف قوه جنسی چیزی از منزلت زنان نمیکاهد؟ زنان با با بالا رفتن سن جذابیت خود را به طرز وحشتناکی از دست میدهند و این حس در معرض توجه نبودن آنها را دچار مشکلات شدیدی میکند به طوری که با توسل به وسایل مختلف در صدد سر بوش گذاشتن بر این نقیضه خود بر میآیند

 16. ارمین said

  وبلاگت خوبه ولی خیلی … !

  خلاصه میگفتی همجنس بازی بهتره و از مردها خوشت نمیاد …چرا فکر میکنی همه مردها اینطورن ؟
  هم اغوش مرد دلخواهی که میخواستی نداشتی یا حداقل طرز فکرت باعث شده بدبین بشی و بگی چنین مردی نیست !دقیقا نمیدونم …
  این حرف هات باعث بدبینی خانوم ها میشه …من همیشه از افرادی که این همه منفی بافی میکنن و باعث حس بد میشن نسبت به جنس مقابل شاکی بودم …و همیشه ثابت کردم این حرفها بدبینانه هست

  پشت سر خانومها هر چی بگن و حتی اگرنمونه ای دیده باشم بازم نمیپذیرم و این حرفهارو باعث از بین بردن عشق و عاطفه میدونم …و همینطور فرقی نمیکنه بالعکس …

  این حرفای دلسرد کننده رها کن …

 17. فرانک said

  بیخود نظر خودتو نظر همه دختران ندون …عقده ای بازی در نیار

 18. کیوان said

  اینا چیه نوشتی ؟ مرد های زن دوست خیلی زیادن …این مسایل کمی بی انصافیه ..یه بووووووووووووس بده …خوب شد ؟ بسه دیگه جیگر

 19. سامی said

  دو تا پستون شل و ول که این همه ادا و اطوار نداره تازه …ارزش نداره چه برسه به

 20. فربد said

  همش دختر ایرونی دنبال سکسه
  که چی بشه ؟
  خوابیدن کنار چهار تا مرد جدید افتخاره ؟
  دست بردار این همه زنها در غرب ازادن چکار شدن ؟ جز افتادن در فساد ؟

 21. ارش said

  مشكل جنسي داري ميدونم …زن لخت كنن هر كار ميخواد بكنه انوقت ميشه ازادي ؟

  خاك بر سر نديد بديدت كنن

 22. ساسا said

  بدون شك مشكلات جنسي در جامعه ما وجود داره ولي نبايد زياد ه روي و افراط دربارش انجام بشه

 23. سينا said

  ريدي بخودت با اين مطلب …از گل

 24. […] در بالاترین مطالب جدی‌تر در همین باب * نجواهای زنانه در جهان مردانه‌ی روبه زوال * مادران پشت درهای بهشت! * پستان زنان و خشم الهی […]

 25. […] مرتبط * پستان زنان و خشم الهی * رودست خوردن مرد چشم‌چران! ۱۴+ (جانم فدای […]

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: