آقای موسوی این هم آب زلالی که می‌خواستید! جوانان بر سر دار!

سحرگاه امروز وقتی در خواب‌خوشِ خوش بودیم دو اسیر بی‌گناه بر سر چوبه‌ی دار رفتند تا ما را از کرختی خواب غفلتی که دچار شده بودیم بیرون بیاورند. حکومتی سراسر فاسد و جانی را می‌خواهند اصلاح کنند! تصور می‌کنند این‌ها اصلاح‌پذیر هستند. این‌ها فقط وقتی در تله می‌افتند اشک تمساح می‌ریزند و فرصت می‌خرند تا جان بگیرند و جنایت کنند و ما خوش‌باورانه به آن‌ها فرصت می‌دهیم.
آرش رحمانی‌پور
آرش رحمانی‌پور جوانی بیست ساله را شکنجه می‌کنند کارساز نیست، خواهر باردارش را دستگیر می‌کنند و به اتاق بازجویی می‌آورند و وادار می‌کنند «آرش» را که امضا کند اعتراف‌نامه‌یی سراسر کذب و دروغ را و جان بردار سپارد تا مردمی را بیدار کند.
سخنان وکیل مدافع او را بخوانید و بشنوید:

به گفته وکیل وی دراین پرونده اشکالات بسیارفراوانی وجود دارد. یکی آن است که آنچه به موکل من در زمینه ارتکاب جرم نسبت داده می شود بسیاری اش مربوط به زمانی است که آقای رحمانی پور ۱۶-۱۷ سال بیشتر نداشته است. غیر از این موضوع تحت فشارهایی کم سابقه اقرارهایی از آقای رحمانی پور گرفته شده از جمله اینکه برای فشار به او خواهر باردارش را نیز بازداشت کرده اند. در ملاقاتی که با موکلم در زندان داشتم ایشان برای من با ناراحتی خیلی زیادی تعریف کرد که در دوجلسه بازجویی خواهرش را جلوی او گذاشته وگفته اند اگر می خواهد خواهرش آزاد شود باید اقرارهایی راکه آنها تنظیم کرده اند امضا کند.(۱)

محمدرضا علی‌زمانی
محمدرضا علی‌زمانی که در فرودین ماه هشتاد و هشت دستگیر شده است و ماه‌ها قبل در دادگاه آمده است، به جرم شرکت در تظاهرات روز عاشورا اعدام می‌شود! زهی بی‌شرمی.

این‌ها بیگانگانی هستند که جامعه ایرانی را نمی‌شناسند. آن‌ها تصور می‌کنند با کشتن جوانی بیست ساله می‌توانند وحشت ایجاد کنند و مردم دست از مطالباتشان بردارند اما نمی‌دانند مظلومیت این عزیزان بردار رفته آن‌هایی که هنوز بیدار نشده‌اند را بیدار خواهد کرد. مگر پخش فیلم قتل ندا آقاسلطان موجب وحشت مردم شد؟! مردمی که تا آن موقع «رای» خود را می‌خواستند حالا به خون‌خواهی نداها و سهراب‌ها و اشکان‌ها به خیابان‌ها آمده‌اند. و از این پس با عزمی استوارتر و اراده‌یی خلل‌ناپذیرتر برای خون‌خواهی این جوانان بردار رفته به میدان خواهند آمد.

باید وجدان جمعی بشری را بیدار کرد تا همان‌گونه که با تحریم‌های فلج‌کننده رژیم آپارتاید در آفریقای جنوبی را به تسلیم در برابر خواست جهانی وادار کردند این رژیم پوسیده و جنایت‌کار را به زانو درآورند. سازش، عقب‌نشینی و مماشات سرانجامی جز مرگ و نکبت به بار نخواهد آورد. این‌ها شکنجه کردند، در خیابان مردم را کتک زدند، به مغزشان شلیک کردند، بمب در خانه‌ی‌شان گذاشتند و نتیجه نگرفتند و اعدام آخرین حربه‌ی‌شان است که بکار نیفتاده کند و بی‌اثر شده است.

دوستان اتحاد و یک‌پارچگی خود را حفظ کنیم. ما چیز زیادی نمی‌خواهیم ما زندگی متمدنانه و آزاد می‌خواهیم چیزی که لایقش هستیم و سزاوارش. باید جهانیان بدانند، چنان که در این ماه‌ها دانسته‌اند، ما هیچ سنخیتی با این حکومت نداریم، این حکومت این دولت نماینده‌ی ما نیست، ما خشونت‌طلب نیستیم ما آزادی‌خواهیم، برابری‌طلبیم ما انسان مدرن قرن بیست و یکمی هستیم. دین‌دارانمان خدایی جانی و جنایت پیشه را نمی‌پرستند و بی‌دینانمان کمر قتل دینداران را نبسته‌اند. ما می‌خواهیم و می‌توانیم مانند سایر ملت‌های متمدن در کنار یک‌دیگر با هر عقیده و مرامی که داریم زندگی کنیم و اختلافات خود را در مطبوعات، اینترنت، رسانه‌ها و احزاب سیاسی و پارلمان منعکس کنیم. ما تروریست و بمب‌گذار نیستیم. ما مردمی صلح‌طلب هستیم که اسیر حکومتی جنایت‌پیشه شده‌ایم. ما را یاری کنید از چنگال این دیو آدمی‌خوار این ضحاک مغزنوش نجات پیدا کنیم. ما به قدرت و اراده و شهامت و آگاهی خود امید بسته‌ایم از هیچ دولتی انتظار پشتیبانی نداریم اما از همه‌ی ملت‌های و انسان‌های آزادی‌خواه انتظار داریم از ما حمایت کنند و به دولت‌های‌شان فشار بیاورند که دست از حمایت آشکار و پنهان از «جمهوری اسلامی» بردارند ما می‌خواهیم اگر خیرشان به ما نمی‌رسد لااقل با خیررساندن به حکومتی بی‌پشتوانه و ضدمردمی به مردم آزادی‌خواه ما شر نرسانند.
با اراده و مصمم‌تر از پیش خود را آماده می‌کنیم برای بیست و دوم بهمن یا هر روز دیگری که بتوانیم از سد این دین ددمنشان عبور کنیم و آزادی را فریاد بزنیم. آقای خامنه‌ای! سران وحشت و مرگ! پلک بر هم نزنید ما داریم می‌آیم خود را آماده کنید برای سرنوشتی خفت‌بار، سرانجامی که، در طول تاریخ، سرنوشت تمام دیکتاتورها و قاتلین مردم را رقم زده است.

پانویس
۱- اعترافات آرش تحت فشار

پی‌نوشت توضیح در مورد عنوان:
آقای میرحسین موسوی در بیانیه شماره ۱۷ نوشته‌اند:

وضعیت کشور امروز چون رودخانه خروشان و عظیمی است که سیلابهای تند و حوادث گوناگون باعث طغیان و گل آلود شدن آن شده است . راه آرام کردن این رودخانه بزرگ و روشن ساختن و زلال کردن آب آن در یک اقدام سریع و عاجل امکان پذیر نیست . اندیشیدن باین گونه راه حلها که عده ای توبه کنند و عده ای معامله کنند و بده و بستانی صورت گیرد تا این مشکل بزرگ حل شود عملا به بیراهه رفتن است.
بنده راه حل را در روانه ساختن نهرها و چشمه هایی از آب روشن و شیرین به بستر این رودخانه می دانم که بتدریج و طی یک فرآیند تدریجی کیفیت آب و وضع رودخانه را تغییر دهد.

به بندهای فوق پیشنهادات دیگری نیز می‌توان اضافه کرد. به نظر بنده حتی یک جوی کوچک زلال در این بین می‌تواند مغتنم باشد. ضرورتی ندارد همه بندها با هم شروع شود. مشاهده عزم در این راه بروشنی افق کمک خواهد کرد.
(بیانیه شماره ۱۷ میرحسین موسوی درباره وقایع عاشورا و روزهای پس از آن/ راه حل های پنجگانه میرحسین موسوی برای خروج از بحران)

منظور من از عنوان این است که درحالی که آقای میرحسین موسوی خیرخواهانه آب زلال طلب می‌کند حاکمان کودتاچی جوانان را بردار می‌کشند.

پیوند در بالاترین

ارسال به: Balatarin::Donbaleh::100C::oyax::Mohandes::Del.icio.us::Friendfeed::Twitthis::Facebook::Addthis to other::Subscribe to Comments Feed::Subscribe to Feed

Advertisements

39 دیدگاه »

 1. […] ژانویه 28, 2010 آقای موسوی این هم آب زلالی که می‌خواستید! جوانان بر سر …/منبع […]

  • Admin said

   اینها همون دو نفری هستند که توی یک برنامه ی تلوزیونی از طریق رسانه هاشون، در زمانی که توی حسینیه وصال شیراز بمب گذاری شده بود، با اجرای یک برنامه ی مشترک، از اون اقدام بمبگذاری و کشته شدن زن و بچه های بی گناه، دفاع می کردند.
   و امروز چقدر خوبه که امثال چنین آدم هایی دیگه بین مردم نیستند.

   • balva said

    متاسفانه شما تحت تاثیر دروغ‌پردازی‌های حکومتی هستید که جز آدم‌کشتن و دروغ گفتن کار دیگری بلد نیست!
    قاتل زن و بچه‌های مردم در شیراز و قاتل این جوان ۱۹، ۲۰ ساله مشترک است و مسئولیت تمام این جنایت‌ها مستقیما به عهده‌ی خامنه‌ای است. البته من چون با مجازات اعدام کلا مخالف هستم موافق اعدام خامنه‌ای نیست اما امیدوارم به زودی به حبس ابد گرفتار شود تا مردم از گزند او در امان باشند.

 2. وا اسلاما said

  من خود فردی مذهبی و شدیدا ارادتمند به اهل بیت عصمت (ع) هستم، اما هیچ ارتباطی بین رژیم خودکامه ایران و اسلام نمی بینم، در واقع کار به جایی رسیده که دیگر عکس آن بیشتر برایم مصداق دارد، بعنوان مثال وقتی رژیم فیلم پدر خوانده را از دستگاه دروغ پراکنی اش پخش می کند از زوایای مختلف به تاریخ مراجعه می کنم تا صحت و سقم مطالبی که می خواهد به خورد من بیننده بدهد برایم روشن و مستدل شود. دوستان گرامی، اعدام این دو جوان و رد شدن با وانت از روی تظاهر کنندگان و انداختن مردم از پل و هزاران جنایت آشکار و پنهاان دیگر این بی صفتان مورد لعنت و نفرین خداست و ارتباطی به اسلام ندارد، این اعمال فقط خون آشامی، ستمگری و سفاکی است و هیچگاه اسلام یک صدم چنین ظلمی را حتی بر گیاهان روا نمی دارد. مگر حضرت علی (ع) ابن ملجم را قصاص قبل از جنایت کرد؟ با آنکه سالها پیش از ترور خود ابن ملجم را از این واقعه مطلع ساخته بود. آیا حتی او را بازداشت موقت یک روزه (مثلا در روز نوزدهم رمضان) کرد؟ این چه دینی است که دژخیمان حاکم دارند؟ این چه بلایی است که بر سر ملت مسلمان و هم وطنان عزیز ما می آورند و در کنار آن منافقانه دم از حمایت از مظلومان جهان می زنند؟ آیا حمایت از این نامردمان بی دین مصداق واقعی خسر الدنیا و الآخره نیست؟ طرفداران اینان چه حجتی در پیشگاه الهی خواهند داشت که آخرت خود را فدای دنیای این لئیمان کردند؟ لعنت خدا بر اینان که روی شاه را سفید کردند و پاسخ فداکاری های مردم که اینان را از حضیض ذلت به رفعت دنیوی رساند اینگونه ناجوانمردانه دادند. اما گیرم خلق را به حیله ی خویش بفریبند، با دست انتقام خدای توانا چه می کنند؟

 3. یک یار سبز said

  سلام به تو اطلاعاتی بد بخت با این وبلاگ می خواهی توی جنبش سبز رخنه کنی. اون تیتر مسخره رو روی خبرت می زنی بعد می فرستی تو بالاترین تا هر کی ببینه فکر کنه جنبش سبز موسوی عزیز و شجاع رو مسئول شهادت این یاران سبز می دونه؟! کور خوندی بیچاره جیره خوار ما در روز 22 بهمن جواب شما مزد بگیرهای اطلاعاتی رو میدیم و یادتون هم باشه با این کارهای نخ نما نمی تونین توی جنبش سبز اختلاف ایجاد کنین.

  • balva said

   سلام بر شما «یک یار سبز» گرامی!
   به راستی فکر می‌کنید شما با آن بسیجی که خود را ذوب در ولایت می‌داند چه فرق می‌کند. او هم تهمت می‌زند، او هم اگر کسی بگوید بالای چشم رهبرش ابروست رگ گردنش کلفت می‌شود او هم اصلا متن را نمی‌خواند و فقط از روی ظاهر قضاوت می‌کند…
   بیاید انسان متمدن امروزی شویم و از فردپرستی دست برداریم و با اندیشه و فکر زندگی و مبارزه کنیم. دیدار ما ۲۲ بهمن برای ایرانی آزاد و بدور از تعصب.
   ضمنا اگر کمی فکر کنید خواهید دید که من از آقای موسوی تعریف کرده‌ام نه این که ایشان را بکوبم. البته خب کمی فکر می‌خواهد.

 4. sia said

  aghai yar sabz chi migi halet kharabeha ….

 5. یک یار سبز said

  من حالم خراب نیست این کسی که این تیتر رو میزنه باید دقت کنه توی این شرایط حساس چه تیتری رو انتخاب کنه من می دونم وزارت اطلاعات یک تعدادی وبلاگ جعلی ساخته که خودشونو منتسب به جنبش سبز می دونن و کارشون هم اختلاف افکنی و آدرس های غلط دادنه ، یک سبز واقعی هیچ وقت چنین تیتری نمی زنه!

 6. ناشناس said

  انتقاد یکی از اصول جنبش سبز است ربطی به اطلاعات و تفرقه ندارد.
  موسوی هم پیغمبر نیست. بیانیه هایش ایراد هم دارد.

 7. mahak said

  خدا به خانواده هاشون صبر بده

 8. ناشناس said

  in titret che maani dare??

 9. ناشناس said

  ببخشید من متوجه رابطه آب زلال و موسوی و اعدام ها نشدم

  • balva said

   دوست ناشناس عزیز!
   رابطه‌اش ساده است. آقای موسوی در بیانیه ۱۷ خیرخواهانه‌اش پنج خواسته مطرح کرده بود برای حل بحران و بعد گفته بود انتظار ندارد هر پنج مرحله اجرا شود کافی است آب زلالی جریان پیدا کند تا بشود به بهبود اوضاع امید داشت. دیدید که با این اعدام‌ها این‌ها نشان دادند خیرخواهی در مقابلشان پاسخ نمی‌دهد. اگر جنبش سبز قدمی عقب بگذارد زیر هجوم وحشیانه‌ی این‌ها له خواهد شد.

  • Queenie said

   If you wrote an article about life we’d all reach eneilhtenmgnt.

 10. محمد said

  تيتر مسخره اي زدي خدا هدايتت کنه.
  با اين تيتر اتحاد مردم را با همديگر نمي تواني متزلزل کني.
  پيروز باد مردم متحد ايران.

 11. سبز سبز said

  این تیتری که زدی خیلی مشکوکه! من ربط تیتر با خبر رو نمی فهمم!

  • balva said

   جناب ناشناس و محمد و سرسبز گرامی!
   تیتر اشاره به بیانیه شماره‌ی ۱۷ موسوی دارد حالا در متن توضیح می‌دهم که سؤتفاهم برطرف شود.

 12. بابا said

  به زودي زود بقيه عوامل فتنه از جمله خود كروبي و موسوي نيز اعدام مي شوند

 13. سبزینه said

  به زودی زود عوامل فتنه ایران خ.ر و ا.ن و … بر خلاف رفتار خشونت طلبانه خود شون توسط سبزها محاکمه عادلانه می شوند و جمهوری سبز ایران در کشور عزیزمان تاسیس می شود. به امید آن روز!
  بیدار شو عزیز.

 14. زبان سبز said

  سلام
  بلوا جان ، ربط تیتر را با متن فهمیده ام و بر عکس بقیه حکایت آن باریکه آب را می دانم .
  اما برعکس همیشه نوشته ات دارد موسوی را در زمین حریف فرض می کند .
  من هم پیشنهاد می کنم تیتر بهتری برای نوشته ات انتخاب کنی .
  موفق باشی

  • balva said

   زبان سبز عزیز،
   توضیحی نوشتم که امیدوارم سؤتفاهم را از بین ببرد. اما مسئله این است که متاسفانه برخی از دوستان سبز در دفاع از موسوی همان رفتاری را از خود نشان می‌دهند که بسیجی‌ها در دفاع از خامنه‌ای. انتقاد کردن از موسوی اگر ممنوع شود خطرش برای جنبش سبز بسیار زیاد است. به هر حال برای عوض کردن عنوان دیر شده اما امیدوارم دوستان متن را بخوانند نه بر سر عنوان بمانند.

 15. یک یار سبز said

  سلام به دوست عزیز! این روزها اگر در وبلاگها بگردید گاهی به وبلاگهایی برخورد می کنید که ظاهر سبز دارند اما دائما بر خلاف مصالح جنبش سبز به تفرقه افکنی و نفاق دامن می زنند. تیتر انتخابی شما نوعی جمله معترضه است انگار به نوعی موسوی را مسئول این جنایات رژیم می داند. به ما حق دهید که با توجه به سابقه طولانی جمهوری اسلامی در سیاست تفرقه بنداز و حکومت کن، به این وبلاگ نیز مشکوک شویم. به هر حال ممنون از توضیحاتتون و اینکه من قصد توهین به کسی رو نداشتم و اعتقاد دارم که انتقاد از اصول اساسی جنبش سبز است و کسی نمی تواند مصون از انتقاد باشد. به امید روزهای سبز برای مردم ایران!
  ما هم با شما به 22 بهمن سبز خواهیم آمد.

  • balva said

   یار سبز عزیز،
   ما همین‌مان خوب است که می‌توانیم با هم حرف بزنیم و سؤتفاهمات برطرف شود. من شور شما را می‌ستایم. وعده‌ی ۲۲ بهمن و به امید روزهای سبز برای مردم ایران!

 16. علي said

  اين اعدام‌ها به اصلاح در جواب مصاحبه مقتدرانه بانو زهرا رهنورد با سايت روز صورت گرفته است، اما نمي‌دانند با اين كار مردم را در مبارزه خود عليه استبداد ديني تا رسيدن به آزادي و دموكراسي مصمم‌تر مي‌سازند.
   زنده باد آزادي، جاويد ايران زمين

 17. شهرام said

  عزیزم تا ایران جوان هایی مثل تو داره آینده اش روش است

 18. یه بابایی او بالا در مورد اعدام صحبت کرده!
  اونایی که باید اعدام شن افرادی هستن که یکطرفه نه تنها به شخص آقای موسوی خیلی های دیگه تهمت میزنن اونم نه تهمت الکی تهمت های خیلی بزرگ… چرا که به هیچ چیز اعتقاد ندارن و مسمان بودنشون هم ظاهریه.
  زمان همه چیزو ثابت میکنه!

 19. sabz said

  پیشنهادی موثر برای ۲۲ بهمن برای کسانی‌ که به هر دلیلی‌ نمیتوانند در راهپیمایی سبز شرکت کنند . می‌توان با تهیه بادکنک‌های سبز رنگ و پرکردن آنها با گاز هلیوم (و یا گاز خانگی در صورت رعایت احتیاط) و به هوا فرستادن آنها در زمانی‌ مشخص ندای جنبش سبز را به مسالمت آمیز‌ترین و بی خطر‌ترین وجه نشان داد. می‌توان این کار را بین ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ ظهر روز ۲۲ بهمن انجام داد و در صورت کمبود بادکنک به رنگ سبز میتوانید از اسپری سبز جهت رنگ نمودن بادکنک‌های به رنگهای دیگر استفاده کنید. نکتهٔ مهم اینست که بادکنک تا ارتفاع قابل دید از نقاط مختلف شهر، بالا رود. و اما فواید این کار:
  ۱- یک حرکت اعتراضی بی‌ سرو صدا است. همچون تظاهرات سکوت بعد از انتخابات.
  ۲- هیچگونه خطری متوجه انجام دهنده نخواهد شد. و کسانی‌ که به هر دلیل از حضور در تظاهرات تا کنون معذور بودند به راحتی‌ در این حرکت میتوانند شرکت کنند.
  ۳- حکومت هیچ بهانه‌ا‌ی برای متهم کردن جنبش سبزبه خشونت نخواهد داشت.
  ۴- خط بطلان بر ادعای واهی حکومت مبنی بر اینکه طرفداران جنبش سبز تعداد قلیلی هستند خواهد کشید و مشاهده میلیونی بادکنک‌های سبز در آسمان شهر آنها را به وحشت خواهد انداخت.
  ۵- همهٔ مردم از تمام نقاط شهر میتوانند شرکت کنند و به دلیل همین گستردگی, قدرت هرگونه عکس العملی از نیروهای دولت کودتا سلب خواهد شد.
  ۶- می‌توان بر روی بادکنک‌ها شعار نویسی هم انجام داد.
  ۷- همهٔ خبرنگاران داخلی‌ و خارجی‌ براحتی قادر به پوشش این واقعه خواهند بود.
  همانگونه که ذکر شد این حرکت به عنوان یک حرکت پشتیبانی‌ برای تظاهرات مردمی جنبش سبز در خیابانها می‌باشد و قابل اجرا در تمامی‌ شهر‌های ایران عزیز خواهد بود. لطفا در ارسال این مطلب به دوستان خود ما را همیاری کنید.
  پس وعدهٔ ما ۲۲ بهمن از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ ظهر

  • محمود said

   دانلود و اطلاع رسانی کنید فوری فوری روش جدید و جالب با بادکنکhttp://www.4shared.com/file/202150000/6e30c56a/tazahorate_asemoni.html

  • محمود said

   دانلود و اطلاع رسانی کنید فوری فوری روش جدید و جالب با بادکنک همراه با روشی برای انفجار آن در آسمان بخصوص در شبilvhhttp://www.4shared.com/file/202150000/6e30c56a/tazahorate_asemoni.html

 20. عیّار said

  راستش من زیاد با این برداشتت موافق نیستم دوست من. به نظرم اگر انقلاب نشه خیلی بهتر خواهد بود. از طرفی کشت و کشتار این ها هر چند زیاد بوده ولی هنوز به مرحله انقلاب کردن نرسیده. لا اقل بعد انتخابات. معمولا در کشوری هایی که بزوم به انقلاب هستش دست به کشتار گسترده بدون شرم و بی پرده زده میشه. نمونه اش کامبوج و یوگوسلاوی و غیره. میتونم اوج ناراحتی تون رو درک کنم ولی نباید به نظرم در این مرحله جنبش سبز رو به سمت خروج از نظام هنوز پیش برد با اینکه من هم از ولایت فقیه بسیار بیزارم و براش هیچ پایه ی منظقی نمیبینم. هرچند جنبش سبز تکثر گراست ولی نباید به این بهانه اجازه نداد که افرادی که دوست دارند به حرکت کلی مردم جهت بدهند. باید ضمن پذیرش متکسر بودن که به معنی اتحاد بر اصول دموکراتیک است راه رو برای نخبه ها باز گذاشت تا بتونن بین مردم یار گیری کنن.

 21. آریو said

  دمت گرم. درست میگی.

 22. 22 بهمن؛ روز برائت ايرانيان از خامنه اي خونخوار و مزدوران کثيفش.
  خامنه اي در روز 6 بهمن 1388 در جمع مزدوراني که از مازندران به دور خود جمع کرد، خود را بر حق خوانده و مردم معترضي که او آرايشان را دزديده و به نفع بوزينه نژاد بالا کشيده است را باطل خواند. اين کفتار رذل و خرفت که دستش آغشته به خون جوانان وطن ما مي باشد را اگر بيشتر از اين امان دهيم جفاي بزرگي در حق فرزندان آينده اين سرزمين خواهد بود، که گناهيست بس نابخشودني.
  اينک مشکل ما غده چرکين احمدي نژاد و دوستان دروغگويش نيست، بلکه سرطان ولايت فقيه در جمهوري اسلاميست که زمينه پرورش غده هاي چرکين احمدي نژادي را در خود فراهم آورده است. خامنه اي و سپاهيان مزدورش به خاطر منافع ميلياردي که از طريق 31 سال سلطه بر شاهرگ هاي اقتصادي مملکت و بالا کشيدن سهم زنان و مردان و کودکان و نوجوانان اين سرزمين به دست آورده است، نمي تواند از راهي که آمده باز گردد. بنابراين به جاي اينکه بخواهيم وقت خودمان را صرف مبارزه با عروسک زشت و بي ارزشي مانند احمدي نژاد بکنيم بايد هدف اصلي و سرچشمه فساد مطلقه را منظور قرار داده و مستقيما پيشاني اين جرثومه فساد و قاتل جوانان ميهن را نشانه رويم.
  خامنه اي ملعون فکر مي کند وقتي ملتي يک صدا فرياد مي زند ننگ بر ديکتاتور، منظورش ديکتاتور شيلي يا عراق است! البته بديهيست که خودش را به نفهمي مي زند. بنابراين بايد مستقيما با آوردن نام وي به جاي صفاتي چون ديکتاتور به او و امثال او بفهمانيم که اين بيزاري ملت از کسانيست که 31 سال تمام به چپاول سرمايه هاي ايرانيان پرداخته اند.
  22 بهمن بزرگترين فرصت طلاييست که به اين روانپريش اعظم بفهمانيم ايران، مهد دليران، سرزمين ايرانيان، جاي کثافت هاي بي شرمي چون او و مزدورانش نيست.

  در اين راستا شعارهاي زير توسط مبارزان ارتش سبز در سراسر ايران براي هدفگيري اين عنصر فساد و تباهي مطلقه پيشنهاد شده است که در زير مشاهده مي کنيد. به جاست که تا فرصت باقيست تمامي ديوارهاي شهرها و نيز روي اسکناس ها را مزين به اين شعارها کنيم و در موعود 22 بهمن 88 هر آنچه فرياد در سينه داريم بر سر خامنه اي و مزدوران کثيفش هوار بکشيم که:

  – رهبر خائن آواره گردي، خاک وطن را ويرانه کردي، کشتي جوانان وطن، آه و واويلا، کردي هزاران تن کفن، آه و واويلا، ننگ بر تو، ننگ بر تو، ننگ بر تو، ننگ بر تو!
  – سيد علي حياکن، سلطنتو رها کن
  – اين ماه ماهه بهمنه، سيد علي وقت رفتنه
  – ما ميگيم شاه نميخوايم، اسمشو رهبر ميزارن!
  – دو دشمن واقعي، احمدي و رهبري
  – خامنه اي ننگ به نيرنگ تو، خون جوانان ما مي چکد از چنگ تو
  – ولايت استبداد، نابود بايد گردد
  – اين همه لشگر آمده، عليه رهبر آمده
  – سيد علي بت شکن، مسکو ميري يا پکن؟
  – ننگ بر ديکتاتوري، چه شاه باشه چه رهبري
  – رفراندوم، رفراندوم، اين است خواست مردم

  اطلاع رساني برق آساي اين شعارها بر عهده من و شما شهروند سبز مي باشد.
  مثل من، شما نيز به دوستان خود بگوييد…

 23. محمود said

  دانلود و اطلاع رسانی کنید فوریhttp://www.4shared.com/file/202150000/6e30c56a/tazahorate_asemoni.html

 24. محمود said

  دانلود و اطلاع رسانی کنید فوری روش جدید و جالب با بادکنک همراه با انفجار آن در آسمان بخصوص در شبhttp://www.4shared.com/file/202150000/6e30c56a/tazahorate_asemoni.html

 25. محمود said

  دانلود و اطلاع رسانی کنید فوری روش جالب با بادکنک همراه با انفجار آن در آسمان بخصوص در شبhttp://www.4shared.com/file/202150000/6e30c56a/tazahorate_asemoni.html

 26. علی.ق said

  آقای موسوی توقع رحمت و بخشش و دمکراسی از حکومت اسلامی داشتن به مانند این است که توقع داشته باشی که به آسانی با تصفیه آب دریا ، آب شرب تهیه کنی
  .
  .والسلام

 27. M . J . M said

  منتظری خواست که انسان برود …

  ادامه مطلب را در وبلاگ مطالعه فرمائید .

 28. […] […]

 29. […] […]

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: