عکس امام از ماه تا آتش!

مردمی آمده بودند تا از بین چهار نامزد که از هزار فیلتر عبور داده شده بودند یکی را انتخاب کنند که تقلب کردند و کس دیگری را از صندوق بیرون آوردند. مردم نپذیرفتند و میلیونی به خیابان آمدند و در سکوت و با آرامش گفتند:«رای ما کو؟» هیچ کس جز «احمدی‌نژاد» مورد حمله و خطاب نبود. به سر عقل نیامدند! ولی‌فقیه که «رهبر» می‌خواندش پشت تقلب و رئیس‌جمهور متقلب ایستاد و فرمان کشتن مردم را صادر کرد و «مرگ»ش خواسته شد و زیر پا افتاد عکسش. باز به سر عقل نیامدند! می‌توانستند، راه برگشت داشتند، با برداشتن احمدی‌نژاد و کم‌رنگ کردن «رهبر» مردم را آرام کنند و اندکی به عمر خود بیفزاید اما آنقدر لجاجت کردند تا کار به نام و عکس «امام»شان کشیده شد و اگر سر عقل نیایند بعد نوبت «پیامبر» و سرانجام «خدا»یشان است.
اینان به هیچ‌چیز ایمان ندارند مگر «قدرت» و «ثروت». «خدا»، «پیامبر»، «امام»، «سلام»، «قرآن»… واژه‌هایی هستند برای فریب و تحمیق تا سلطه و ثروت خود را استمرار بخشند و گسترش دهند. اگر اندکی، تنها اندکی، به چیزهایی که می‌گویند باور داشتند حاضر نبودند آتش‌زدن عکس امام‌شان را در تلویزیون نشان بدهند.
قدرت کور می‌کند و کر و تا وقتی صاحب قدرت را روانه‌ی گور نکند دست‌بردار نیست. منطق حرکت مردم همیشه چنین بوده است. سکوت می‌کنند، تحمل می‌کنند اما روزی که دیگر صبرشان لبریز شد و سرریز کرد دیگر با هیچ‌چیز نمی‌توان جلوی آن را گرفت. «بهمن» شروع به حرکت کرده است و روز به روز بزرگ‌تر می‌شود و سرانجام این خانه‌ی عنکوبتی را ویران می‌کند. مردم ایران از هنگامی که عکس خمینی را در ماه دیدند تا اکنون که آن‌را به آتش می‌کشند راه دشوار و خونینی را پشت سر گذاشته‌اند راهی که هنوز تا به سرمنزل مقصود رسیدن فاصله‌ی خونباری دارد. «جهل» نکبت و بدبختی به همراه می‌آورد. جهلی که سال‌ها بعد از آن که انسان بر روی ماه قدم نهاده بود عکس انسانی را در ماه می‌بیند سرانجامی جز این ندارد. مردم ایران روزی که از بند این جهل تاریخی به تمامی رها شوند رنگ سعادت و به‌روزی را خواهند دید وگرنه از چاهی به چاه دیگر سقوط می‌کنند. خوش‌بختانه نسل جدید نسلی متفاوت است و نشان‌های عمیقی از آگاهی در آن دیده می‌شود و این جای بسی امیدواری دارد.
اما شما مسلمانان معتقد نگران آتش‌زده‌شدن عکس «امام» نباشید نگران روزی باشید که در ده پستوی تو در توی پنهان شوید و زیر لب نماز بگذارید که این رفتار که اینان دارند کار را بدانجا می‌رساند که نفس مسلمان بودن جنایت را تداعی کند. از آن روز بترسید!

ارسال به: Balatarin::Donbaleh::100C::oyax::Mohandes::Del.icio.us::Friendfeed::Twitthis::Facebook::Addthis to other::Subscribe to Comments Feed::Subscribe to Feed

Advertisements

15 دیدگاه »

 1. بهرنگی said

  بلواجان سپاس از مطلب خوبت. به نظرم اما پاراگراف اخر کمی تند رفتی.

  • balva said

   بهرنگی جان، قصد تند رفتن نداشتم. منظورم این است که مسلمانانی که به اسلام غیرحکومتی اعتقاد دارد نگران باشند و برای حفظ دینشان جلوی این بی‌دینان اسلام‌پناه را بگیرند وگرنه اینان هم در آتشی که آنان افروخته‌اند خواهند سوخت.
   راستی. من برام لینک گذاشتن در بالاترین خیلی سخت شده اگر از این حوالی عبور کردی و مطلبی دیدی و اندکی پسندیدی و حال و حوصله داشتی در بالارترین بگذاری ممنون می‌شوم.

 2. ali.gh said

  سلام بلوا جان من یه پیشنهاد دارم
  بازی وبلاگی با عنوان:
  اعتراف می کنم من عکس امام را پاره کردم !
  رو راه بندازید
  اولیش رو هم محمد نوریزاد شروع کرده
  http://mohammadnurizad.blogfa.com/post-145.aspx

  • balva said

   علی جان، فکر خوبی است اما تصور می‌کنم این بازی بود که راه انداختند مانند کارنوال عاشور که نگرفت و شکست خورد.

 3. بهرنگی said

  مطلب خوب شما رو با کمال میل ارسال میکنم دوست گرامی. جواب دادن به کامنتها شاید بهتر باشد که خودت زحمت بکشی.

  • balva said

   سپاس بی‌کران. با این فیلتر شکنه. دو خط کامنت می‌شه گذاشت اما بیشتر نه!

 4. kourosh said

  vaghean ke ba harfatoon movafegh hastam,daghighan hamintore.zamane shah bebinin cheghadr mardom be eslam ehteram mizashtan va alano bebinin,inha baes shodan ke ma chehre vagheie eslamo bebinim,etefaghan ke inha mosalmanhaye vaghei hastan,mohamad ham joz in nkard,unham va kosht va koshtare mardom be ghodratesh ezafe kard,

 5. آبتین said

  دوست گرامی درود به شما. من به طور اتفاقی و از سایت بالاترین اینجا اومدم و مطلب زیبای شما رو خواندم. خیلی عالی بود، بهت تبریک میگم. همینطور برای تلاشت در به کار بردن واژه های پارسی.
  به امید آزادی ایران
  پیروز باشی

 6. kaveh said

  با سلام
  امیدوارم این آتشی که بدست خودشان (اسلامیها) زده شده خودشان را بسوزاند همینطور هم خواهد شد ولی آرزو دارم ریشه ظلم سی ساله نه بلکه ریشه ظلم 1400 ساله در ایران خشکانده شود تا ایرانی همان گونه که لیاقتش هست در آینده ایران و جهان نقش خودش را ایفا کند تا باعث افتخار نسلهای آینده باشد. زنده باد ایران ، پاینده باد مردم ایران ( تمام اقوام از ترک و کرد و لر و بلوچ و ترکمن و ….)

 7. فریبا said

  تا مملکت آخوندیه هرروزهمین بدبختیه

  روزگار ما بهتر نخواهد شد مگر انکه اخرین خشت مسجد بر سر آخرین آخوند آن کوبیده شود.

  اقتباص از «ولتر»

 8. kiana said

  بسیار لذت بردم از این پست. به ویژه از این جمله اگر سر عقل نیایند بعد نوبت «پیامبر» و سرانجام «خدا»یشان است امیدوارم هرچه زودتر شروع کنیم به مبارزه با فرهنگ اسلامی که همه را گناه کار میداند مگر اینکه عکسش ثابت شود به بهرنگی که گفته در اخر یکم تند رفتی هم باید گفت چند هزار نفر باید کشته شوند تا امثال تو بخودشون بیایند که اسلامگرایان تا نابودی ایران چند قدمی بیشر فاصله ندارند

 9. Hushang said

  نابود باد اسلام پليد ريشه همه بدبختی های ايران. تا زمانی که اسلام در ايران است بهتر از اين نخواهد شد. چاره ديگری نداريم مگر اينکه به دين خودمان دين زرتشت برگرديم. البته با اين شرط که مانند اسلام در سياست دخالت نکند. کشوری که دينش در سياستش دخالت کرد به روز سياه خواهد نشست

 10. mehr said

  مطلبت جالب بود ولی ربطی به دین نداره تعصب این بلارو سر ما اورده.به هر حال محرم رو فراموش نکنید باید سبز باشه

 11. فرهاد said

  درود به همه سبزاندیشان
  نوشته بسیار خوبی بود
  دير هست و دور هرگز نيست ديو برفی چكه چكه آب نه مانداب نه گنداب خواهد شد

 12. طبق معمول حرفهایت کاملا سنجیده و منطقی میباشد. این احمقها آنقدر در حماقت میباشند که ندانسته برای خودشان دردسر درست میکنند و برای ما بهانه ای بجا برای گردهم آئی.
  از دید خودشان سعی کردند مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری ایت الئه منتظری را هرچه زود تر برگزار کنند تا بدینوسیله مردم نیز هرچه سریعتر به منازلشان برگردند. ولی از آنجائیکه واقعا احمق هستند و از هیچگونه دید سیاسی و حتی حساب ساده در حد دبستان هم مطلع نیستند متوجه نشدند که با این کار مراسم شب هفت منتظری و توسط خودشان به روز عاشورا افتاد. روزی که در نزد آخوند ها و حتی در زمان شاه نیز از آن بعنوان یک روز سیاسی مورد استفاده قرار میگرفت و اینبار هم اینچنین خواهد شد. من تصور میکنم هر چند که اقای منتظری نیز خود ندانسته و تنها با غوطه ور بودن در توهمات خود از نظریه «ولایت فقیه پشتیبانی میکرد , ولی هنگامیکه در عمل متوجه غلط بودن این نظریه گردید و هرچند که هرگز رسما از این نظریه انتقاد نکرد و تلاش خود را برای برقراری آن مورد انتقاد نداد, بخوبی متوجه عواقب جنایتکارانه و سوء استفاده های سردمداران این رزیم گردید, لذا تنها به انتقاد از خامنه ای که اینک خود را «ولی فقیه» میخواند کرد و در این راه یک لحظه هم کوتاه نیامد.
  رژیم در شرایط فعلی خود را در شرایط بسیار بغرنجی می یابد و هرگونه تلاشش برای جمع و جور کردن و متفرق کردن مردم با شکست روبرومیشود و دقیقا بخاطر همین مسئله میباشد که با اجرای یک سری مانورهای احمقانه تر مانند ازمایش موشک «جدیدش» ویا تصرف خاک عراق و چاه نفتی آن سعی در تحریک کردن آمریکا و یا اسرائیل برای یک حمله نظامی و اغاز جنگ را دارد. این رزیم که متشک از افراد کاملا بی مایه و عموما لمپن تشکیل گردیده دارای آن بینش لازمه برای درک شرایط جدیدی که با تظاهراتهای ممتد مردم در اقصی نقاط ایران بدون در نظر گرفتن تفاوتهای قومی, مذهبی و یا زبانی ویا حتی دیدگاههای سیاسی مختلف میباشد. رزیم آخوندی در آنچنان وضعیت ضعیفی قرار دارد که با حرکات خود نه تنهازمینه اتحاد مجدد ایرانیان گردیده, بلکه تمام آنهائیکه روزی سناریوهای مختلفی را برای حمله نظامی به ایران در روی میزهایشان قرار داده بودند را متقاعد کرده که دیگر نیازی به یک چنین کاری نمیباشد و این رزیم عنقریب توسط مردمانش سقوط خواهد کرد.

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: