هفت حدیث معتبر و متواتر در باب ۱۳ آبان

318

۱۳ آبان


هشدار: این متن طنز است. لطفا کسانی که آستانه‌ی تحملشان در مورد شوخی با باورهای «مقدس»‌شان کم است این متن را نخوانند.

از آنجا که مراسم سیاسی، عبادی، تروریستی و گروگان‌گیری «۱۳ آبان» امسال قرار است سبز شده و تبدیل به روز صلح و دوستی بین ملت ایران و تمام مردم جهان، به‌خصوص آنان که در این سی سال با مشت گره کرده از جماعتی از ایرانیان فحش خورده‌اند و پرچمشان سوزانده شده است، تبدیل شود. کلی در بحارالانوار و اصول کافی و حلیت المتقین تفحس و تدبر کردیم و احادیثی متواتر و معتبر در خصوص ۱۳ آبان یافتیم که اینجا نقل می‌کنیم. امید آن که امت سلحشور و مومن و معتقد در این روز عزیز به خیابان بیایند و خاری شوند در چشمان دشمنان آزادی و استقلال و جمهوری ایرانی.
۱- از امام صادق علیه السلام نقل شده که حضرت فرمود: رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم داخل مسجدی شد که عده‌ای از اصحابش در آنجا بودند. پس حضرت فرمود: آیا می‌دانید که خدای شما چه فرموده؟ آن‌ها گفتند: خدا و رسولش عالمترند. حضرت فرمود : خداوند فرموده: هرکس از شما روز ۱۳ آبان به خیابان رود و نایب دروغین ما را مرگ بخواهد در «جمهوری ایرانی» با آزادی محشور می‌شود. و آن که این کار نکند هر شب تا قیامت «بوزینه‌»ای را خواب بیند که هاله‌ای نور بر گرد سر دارد و به غایت زشت و ترسناک است.
۲- امام مجتبی(ع) فرمودند: والله والله والله… (تا پانصد والله هم نقل شده است.) هر زنی که در ۱۳ آبان، ۱۳ بار بگوید:«ننگ بر دیکتاتور» از زبان مادر شوهر و مکر خواهر شوهر در امان باشد.
۳- امام جواد علیه سلام فرمودند: هر دختری که روز سیزده آبان شال سبز، یا مانتوی سبز یا روسری سبز یا دست‌بند سبز بپوشد و هر پسری که پیراهن سبز، شلوار سبز، جوراب سبز، کفش سبز، اگر می‌تواند کروات سبز بزند و به خیابان برود در «جمهوری ایرانی» می‌تواند هر گونه که مایل بودند و به هر رنگ و شکلی، حتا جوادی، لباس بپوشد. یا حتا در جزایر و سواحل تعیین شده و مخصوص خود کون برهنه حمام آفتاب بگیرند.
۴- از حضرت عباس نقل است کسی که در ۱۳ آبان هر دو دست بالا برد و انگشت اشاره و میانه را از هم باز کند و سایر انگشتان ببندد هرگز به مرض خ.ر. دچار نشود و از عقل علیل و از دست چلاق نگردد.
۵- از امام محمد تقی (ع) نقل است که فرموده‌اند از پدر گرامی‌شان امام رضا (ع) شنیده‌اند که یک شب در بستر، همسرشان سبیکه فرموده‌اند: هر مادری که روز ۱۳ آبان به خیابان رود برای آزادی زندانیان سیاسی شعار دهد در «جمهوری ایرانی» با مادر ندا و سهراب و اشکان و سایر مادران شهدای آزادی محشور می‌شود. امام رضا اضافه کرده‌اند. والله (چون شب از نیمه گذشته بود همین یک والله را گفتند) که راست می‌گویی و آنان که چنین نکند تا قیامت با فاطمه رجبی همنشین می‌شوند و هر روز باید سر ایشان بجورند. نقل است در همان شب عزیز آن دو بزرگ‌وار به بستر رفتند و نطفه‌ی امام محمد نقی بسته شد.
۶- امام باقر علیه سلام فرمودند: هر کس در سیزده آبان به خیابان رود و سبز بپوشد در میان جمعیت، یک قدم، دو قدم، سه قدم… نقل است که امام تا هزار قدم گفتند و عرق کردند و نفس‌شان به شماره که افتاد فرمودند: والله (چون دیگر رمقی برایشان نمانده بود به همین یک والله بس کردند.) اگر حال داشتم تا ده هزار قدم هم می‌شمردم. این بگفتند و خاموش شدند. مومنان گفتند: خب که چه؟ امام فرمودند: هان یادم رفت به ازای هر یک قدم، دوم قدم… مومنان به زبان آمدند: آقا جانمان بفدایت حرفت را بزن. که امام فرمودند: به ازای هر قدمی که در این راه بردارند در جمهوری ایرانی می‌توند قر به کمر بدهند و با محبوب خویش برقصند و شاد باشند و هیچ کس معترضشان نشود.
۷- از امام رضا علیه سلام و صلوات نقل است که فرمودند: هر دختر و پسری که در ۱۳ آبان به خیابان رود و به خانه بازنگردد تا تکلیف نایب ناحق ما مشخص شود، در «جمهوری ایرانی» روز والنتین بهترین هدیه‌ی زندگی‌اش را از بهترین عشق‌اش خواهد گرفت و دست در دست او موی افشان و پای کوبان در خیابان گام بردارند و از گزیده شدن توسط سگان مردنما و زنان ریش‌دار شلوار زیردامن‌پوشیده در امان باشند.

مطالب مرتبط
محمود از نگاه عبید
عاقبت دین‌باره‌گی

ارسال به: Balatarin::Donbaleh::100C::oyax::Mohandes::Del.icio.us::Friendfeed::Twitthis::Facebook::Addthis to other::Subscribe to Comments Feed::Subscribe to Feed

Advertisements

107 دیدگاه »

 1. سبزک said

  برو باباتو مسخره کن

 2. ناشناس said

  هرچيزي شوخي بردار نيست اين حرف ها آب در آسياب كيهانيان ريختن و بي نتيجه است..

  • هیچ چیز مقدس نیست و کیهان هم به آب و آسیاب احتیاجی نداره

 3. جواد said

  حضرت عباس(ع) معصوم نیست

  • balva said

   حق با شما ست. عنوان را تغییر دادم و «معصومین» را برداشتم.

  • wakeupiran said

   اصلا چیزی به نام معصومیت وجود نداره. اینها باورهای یهود بافته شده است. بهتر است بیشتر قرآن کریم مطالعه کنید.

 4. فرزاد said

  eyvaaal kheili khoooob boood

  lol

 5. barbari said

  چرا چرت و پرت میگی؟؟؟ دو روز دیگه کودتاچیها به همین پست شما استناد میکنند که آره سبزها از قول امامها حدیث قلابی میسازند و مرگشون واجبه!

  بعدهم خیلی یخ و لوس بود … و بیشتر شبیه گیر دادن به شیعه بود تا تشویق به راهپیمایی .. شعارتم قدیمیه … جمهوری ایرانی به دولت سبز ملی تغییر یافته!

  همه باهم برای پیروزی بر کودتا!

 6. mehdi said

  قلم توانا وقریحه کم نظیرت را بهت تبریک میگم . حیفه این همه توانائی اثرش کمتر از ضررش باشه . من وتو وهمه در برابر انونچه میگیم و مینویسیم مسولیتت اخلاقی و اجتماعی داریم . موفق باشی .

  • balva said

   مهدی جان، من خیلی سعی کردم به کسی توهین نکرده باشم در این متن. به هر حال دوستان باید تعصب را کنار بگذارند و یاد بگیرند اگر می‌خواهند در جوامع متمدن زندگی کنند با مقدساتشان شوخی خواهد شد. مانند مسیح که این همه طنز و فیلم در موردش ساخته می‌شه و اعتراضی از قبیل کفن پوشیدن صورت نمی‌گیره.

 7. lمحمد said

  آقا خیلی باحال بود…در ضمن کیهانی ها به همه چیز ما گیر می دن پس باید تعطیلش کنیم…این چه حرفیه آخه؟

 8. ناشناس 2 said

  حضرت جواد: بابا تو دیگه از منم جوادتری چیه آخه این؟!

 9. ناشناس said

  خیلی هم خوبه اینا رو ولشون کن .

 10. Farshid said

  آقا دمت گرم.خیلی باحال بود.اینها که انتقاد می کنند مشتی……. هستند.
  موفق باشی.بازم بنویس

 11. ناشناس said

  وقتي ميگن شماها مسلمون نيستيد راست مي گن
  وقتي ميگن شما از دشمنان پول ميگيريد اينم راست ميگن
  خاك بر سر راست و چپ
  هر دو تاشون يه اشغالن
  ولي شما به مقدسات چيكار داريد
  تو بلدي اسمه 12 تا امامت رو بي غلط بگي؟
  اين دو روزه دنيا هم مي گذره فردا جواب خدا رو چي ميخايي بدي
  به خاطر بازي هاي بچگانه به همه مقدسات توهين ميكني
  واي اگر از پس امروز بود فردايي؟؟؟

  • balva said

   عیب رندان مکن، ای زاهد پاکیزه سرشت!
   که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت.
   من اگر نیکم اگر بد، تو برو خود را باش!
   هر کسی آن درود عاقبت کار، که کشت.
   (حافظ)

 12. محمد said

  الآن فهمیدم که چقدر راحت میشه حدیث دروغی ساخت…یکی از حامیان ا.ن
  یک حدیث از امام علی نقل کرده بود که موقع ظهور امام زمان اکثر دشمنان ایشان لباس سبز بر تن دارند…
  فقط ایکاش بعد مسخره کردن نمیدادی…مثل با ک.و.ن آفتاب گرفتن و این حرفا
  همین که از خرافات ج.ا طنز ساختی خودش خیلی خوب بود

  • BARBARI said

   مشکل اینه که اگر ما میگیم حدیث دروغ ساختن ا.نی ها بخاطر توجیه هدفشون بده … ما نباید خودمون و دوستانمونو بزاریم که بخاطر هدف سبزمون کاری اشتباه بکنند!

   کاش این بلوای عزیز هم با اینکه نیتش درست بود این موضوع رو درک میکرد

 13. Vahid said

  خجالت بکشید.اگه دین ندارید لا اقل آزاده باشید .با اعتقادات مردم بازی نکنید.شما ها با این کارتون یه توهین بزرگ به میر حسین موسوی میکنید.البته بعید میدونم شما حامیان واقعی جنبش سبز باشید . میر حسین جنبش سبز رو با توسل به ائمه تشکیل داد. تا ابد یا حسین یا میر حسین

  • balva said

   وحید جان، زیاد عصبانی نشو، اتفاقا این به سود موسوی و شماست، به «آقا» می‌گن ببینید اگر میرحسین نیاید سرکار و این ماجرا ادامه پیدا کنه دیگه این‌ها به معصومین هم رحم نمی‌کنن. پس زودتر احمدی‌نژاد را بردارید میرحسین را بیارید تا اوضاع را کنترل کنه! تا حالا به اینش فکر کرده بودی؟

 14. Farshid said

  برو بابا دلت خوشه ها…….
  اگه چیزی به اسم آخرت بود که خ.ر باید ازش می ترسید نه ما.تو خو وحید جان اینقد سنگ این موجودات خیالی رو به سینه نزن عزیزم

  • BARBARI said

   فرشید هنوز خیلی ها به این چیزا اعتقاد دارن … و معتقدان واقعیش (نه دولتیش) هم همه سبزند و ضد خ.ر …. چرا آدم سالم با باورهای همخطان خودش در بیوفته و دشمن تراشی کنه؟؟؟

   اگر ما به جدایی دین و سیاست اعتقاد داریم … برای رسیدن به یک هدف سیاسی نباید به دین حمله کنیم …

 15. شاهین said

  من که خیلی خندیدم.البته توهین آمیز بود ولی در عالم طنز.من که نتونستم ازش بگذرم

 16. یاشار said

  سلام . من در کل با آزادی موافقم اصلا هم مذهبی نیستم .فکر هم میکنم حرفت کاملا منطقی.اما تو مثال مسیح رو زدی. آیا ما به سطح فرهنگی اروپا رسیدیم.در ضمن دین و اعتقاد در خانواده ایرانی ریشه داره.منم با نظر مهدی موافقم .به قول آذری ها : گاماس ، گاماس.وقت اونم میرسه که همه خیلی راحت حرفاشونو بزنن.ولی الان زوده.ما نباید با حرفامون بخصوص الان کسی رو از جمعمون برنجونیم یا دور کنیم.

  سبز باشی و سبز اندیش .

  • balva said

   یاشار جان، مردم خودشون کلی با اماماشون حال می‌کنن و در موردشون جوک می‌گن، فوق یه آقا قربونش برم هم توش می‌گن، نگران مردم نباش. تازه مردم ۷۰ سال پیش ایرج میرزا را داشتند و هفت صد سال پیش عبید زاکانی. قدرت‌مندان همیشه مردم و تعصب آن‌ها را بهانه برای بقای خودشون می‌کنن. ضمنا اروپایی‌ها هم با همین طنزها و جدها تعصب‌ها را شکستند.

   • BARBARI said

    تو عبیدو ایرج میرزا رو با خودت مقایسه میکنی؟؟؟؟

    جکی بگو که ارزش جهنم رفتنو واسه همه داشته باشه؟!

 17. iarn said

  همسرچهل و پنجم امام علی نقل کردند هر کسی برود در 13 ابان به خیابان و بیداد بخواهد از سید غلی امام دروغین خدا وند به اندازه همه زمین به او برکت دهد

 18. خودم said

  دوست عزيزم، بلوا. نميدونم چرا اين جماعت ابله ، با خوندن متن قشنگی که نوشته بودی، با خودشون فکر نميکنن تمام اون چرندياتی که توی بحارالانوار و باقی اين قبيل کتابهاست، به همين سادگی دروغپردازی شده اند. يا فکر ميکنند هر کی نتونه دوازده امام رو درست بشمره، کلاهش پس معرکست و فردايی، اگه پل صراطی باشه، بهش رواديد بهشت نميدند.
  همان به که امشب تماشا کنيم …چو فردا شود،فکر فردا کنيم

 19. Azade Irani said

  نمی شد این همه مزخرف سر هم نکنی!! راستی راستی حرف رفیقمون درسته که این آب به آسیاب کیهان ریختنه. خداییش اگه خودت کیهانی نیستی این چرندیات را بردار و خلاقیتت رو یک جور باکلاس تر خرج کن. دمت گرم.

  • balva said

   استاد من این را برنمی‌دارم اما به شما توصیه می‌کنم این رو بردارید ببرید پیش دوستان کیهانی‌تان و بگویید:ببنید اگر زودتر احمدی‌نژاد را برندارید و میرحسین را نگذارید اوضاع می‌افتده دست اینا که خدا و پیغمبر رو قبول ندارن!
   اینجوری باعث می‌شه شما «دولت سبز ملی» را تشکیل بدین تا ما ها را ساکت کنید. معامله‌ی خوبیه نه؟!

   • BARBARI said

    جالبه که دم از سبز بودن میزنی ولی اخلاق سبز نداری!!!!

    اصلا بحث سر دین نیست !!!! جوکت خنده دار نیست!!! چرا فک میکنی همه چی به دین مربوطه ….

    ای مردم … این حرفای این بلوا رو برید با کفتار کیهان و فارس و رجا مقایسه کنید … از همون فرمول استفاده میکنه

 20. Fari said

  تو یه کلمه

  خدا بود !

  • BARBARI said

   دو کلمه بود

   بعدم اصلا خدا نبود

   در واقع خدایی هم نیست!!!!

 21. TORANG said

  لعنت خدا به تو و امثال تو كه همه مقدساتو به سخره گرفتيد…..
  به خدا قسم كه از حيوون هم پست تري!!!!!
  مرگ بر منافق!!!

  • balva said

   حالا همه‌ی توهین‌های که کردی قبول اما دیگه چرا«منافق» من که راست و حسینی حرفم را زدم. قدیما فکر می‌کردیم منافق به کسی می‌گن که در ظاهر مسلمان باشه اما در باطن کافر ما که ظاهر و باطنمون یکیه! پس لطفا بگو «کافر» نه «منافق».
   راستی اسم به این زیبایی که شما دارید برازنده‌ی لحن‌تان نیست. بخاطر نام زیبایتان این شعر از حافظ را تقدیم می‌کنم:
   دامنی گر چاک شد در عالم رندی، چه باک!
   جامه‌یی در نیکنامی نیز می‌باید درید.

 22. BARBARI said

  اگر ما به جدایی دین و سیاست اعتقاد داریم … برای رسیدن به یک هدف سیاسی نباید به دین حمله کنیم …

  شما هنوز خیلی مونده که طنز نویس مذهبی بشی … بیشتر وقتها وقتی جکها لوس قابل پیشبینی و جلف باشند مردم خوششون نمیاد … اگر مذهبی هم باشه خیلی ها از این ناراحت میشن که هم به عقایدشون توهین شده هم نخندیدن!!!!!!!

  اگر ما میگیم حدیث دروغ ساختن ا.نی ها بخاطر توجیه هدفشون بده … ما نباید خودمون و دوستانمونو بزاریم که بخاطر هدف سبزمون کاری اشتباه بکنند!

  این سایت فقط ظاهرش سبزه … و هر گردی گردو نمیشه … این همون چیزیه که عمو سازگارا و کدیور همیشه هشدار میدن!

 23. siavosh said

  با همه ی وجود ممنونم از طنز زیبایی که نوشتی. همین کارهاست که بالاخره یخ متعصبین و تندرو ها رو آب می کنه اگر چه به امثال ما هزینه های گزافی تحمیل خواهند کرد. نوشته ات بسیار زییا بود.باز هم منون

 24. سروش said

  نظراتت رو بيشتر دوست دارم
  آفرين

 25. امام قیصر said

  فرزندم، خدا به تو جزای خیر دهاد. پس بدان و آگاه باش به ازای هر غُری که به سبب چاپ این مطلب شنیده ای (و خواهی شنید)، خدای متعال به تو ده حوری در بهشت خواهد داد. پس آن حوریها را سرمایه کار خویش بساز و یک کاباره توپ در بهشت راه بینداز 😉

 26. علی said

  حرفت اونقدر بی مزه بود که ارزش جواب دادن رو هم نداره!!…
  من موندم چرا تو این بی نمکی همه فکر می کنن با نمک شدن؟…

  • BARBARI said

   بیشتر بنظر میاد اینا یه گروه خاص هستن … یا اینکه خودشه که کامنت میده … همه شون یا از خنده روده بر شدن یا جوک که میگن از یه فرمول استفاده میکنن …

   من نمیدونم این که انقدر بیمزه بود … چرا فقط بخاطر مسخره کردن اماما اینا میگن بامزه و خنده دار بوده ؟؟؟ بیچاره طنز!!!

 27. reza said

  damet garm kheili bahal bud, benevis va inghadr benevis ke digeh aslan hichkas inchizha barash mohem nabashe.

 28. حسن کچل said

  در جواب اونایی که میگن این توهین به جماعت مذهبیه باید بگم که من خودم یک مذهبیم و نماز هم می خونم و روزه هم میگیرم اما با خوندن این طنز خیلی هم خندم گرفت و جالب بود. دستت درد نکنه. مذهبی اگر خر مذهب نباشه با این چیزا به جوش نمیاد… ثانیا با خیلی از حرف و حدیث های مذهبی مشکل دارم و بعضی روزا با یکی از دوستام که به خدا و مذهب اعتقاد نداره بحث می کنم و احساس می کنم بعضی از حرفهاش منطقیه. بعید میدونم ولی شاید یک روزی دیدم نسبت به زندگی و جهانبینیم عوض شد و من هم دست از نماز خوندن کشیدم.

  • BARBARI said

   ببین اصلا خنده دار نبود … بحث مذهب نیست …
   این میخواد خودشو قاطی جنبش کنه!!!

   بعدم طنز مذهبی وقتی خنده داره که نویسنده خودش آخر آگاهی باشه … وگرنه این چیزایی که این نوشته اصلا از روی آگاهی نیست …

   یه بودایی که از مسیحیت و یهود خبری نداره که نمیتونه در بیاد یه جوک کشیش و خاخام بگه!

   • balva said

    من که به نظر شما چیزی از مذهب نمی‌دانم اما حضرت عباسی تو «کسبیه» را می‌شناختی؟ بابا جون حرف حسن کچل را گوش کن به قول حافظ:
    برو به کار خود ای واعظ، این چه فریاد است؟
    مرا فتاده دل از کف، تو را چه افتاده‌ست؟

 29. من said

  انگار خدا را فراموش کردی

 30. گشتاسب said

  در جواب دولت آخوند محور کودتایی که قصد دارد مدارس را به حوزه تبدیل کند:

  • BARBARI said

   عجب جواب دندون شکنی … الان اونا ترکیدن …

   13 آبان به همه ریزو درشت دولت کودتا نشون میدیم نتیجه به بازی گرفتن ملت ایران چیه …
   اون روز دیگه نه شعری میخونیم … نه برمیگردیم … میمونیم تا کمر خ.ر و ا.ن و سپاه کثیف و بسیج یاغی بشکنیم …

   هرچقدرم بلوا و دوستاش بخوان بین ما مردم تفرقه بندازن نمیزاریم

   اتحاد اتحاد … تا چشم رهبر در آد
   اتحاد اتحاد … تا چشم عنتر در آد
   اتحاد اتحاد … تا چشم مصباح در آد

  • balva said

   سپاس بسیار چسبید!

 31. خرافه ستیز said

  ایول! ترکیدم از خنده =))

  در پاسخ کامنت های برادران ارزشی:
  هم حدیث هست و هم توی قرآن اومده که محمد هم بشری است مثل بقیه، با این تفاوت که به او وحی هم می شود (یا به عبارت امروزی «وهم» می شود) این «معصومیت» رو مسلمونا از کجاشون در آوردن که به امام نقی و تقی و شنگول و منگول و.. هم می بندند؟ من که نمی فهمم.

  • گرشاسب said

   دوست عزیز
   طنز فوق العاده ای بود. قلم طنز و شجاعت شما قابل ستایش است.
   این خانمها و اقایان باید یواش یواش حالیشان شود که این اراجیفی که برای خود ساختند و بتهایی که می پرستند فقط برای خودشان مقدس است و برای دیگران پشیزی نمی ارزد
   اتفاقاً باید از این شوخیها و طنزها بیشتر شود که این هاله های دروغین تقدس شکسته شوند. این 30 سال بدبخی و فلاکت تجربه تلخی بود اما با اندکی تعقل در آن که مشتی است نمونه خروار می توان این آگاهی را کسب کرد که این اراجیف از اول و از ریشه مزخرفاتی بیش نبوده. بسیاری آز انهایی که الان رودروی این رژیم ایستاده اند همانهایی هستند که روی یار در ماه می دیدند و اصرار که آری این همان موعود مسلم است و این روح فلان است و ان یکی نایب بهمان

 32. مرگ بر الله said

  درود بر همدردان ایرانی !
  یاران تا اسلام در ایران هست فقر فرهنگی، فحشا، اعتیاد و ستمگری پابرجاست.
  تنها راه رهایی مسلمان نبودن است، هیچ دین دیگری را هم نپزیرید. کافر بودن 1000 بار شرف دارد بر مسلمان و مسیحی و یهودی. چرا که اسلام هم از همان دینهای سامی (ابراهیمی) میباشند. اگر ما همه با هم در مدتی کوتاه همه جوره این پست فترتها را بایکوت کنیم آنها فلج خواهند شد. ساده نیست. بدون خونریزی هم نخواهد بود ولی اگر 68 میلیون اتحاد یکپارچه داشته باشند بر این 2 میلیون مزدوران ایرانی ستیز چیره خواهند شد.
  تا هنگامی که مسلمان هستی از این بهتر نخواهی بود تا زمانی که الله پرست هستی همانا بیگانگان و بیگانه پرستانند که بر تو حکم میرانند این است اسلام واقعی که خودفروختگان سنگ ان را 28 سال است که بر سر و سینه میزنند و من و تو را همراه خود به لجنزار عربستان میکشانند. اسلام یعنی مغز مرذگی، وحشیگری و درنده خویی. این انتخاب توست زیرا تو ازاد آفریده شده ای اما پدر و مادرت با خواندن جملات عربی در گوش تو، زنجیر اسلام را همچون یک افعی بدور تو پیچاندن تا تورا برده ی دین بیگانگان وحشی کنند. کسی که دین دار است وجدان ندارد. تو که پیرو این دینهای سامی هستی بدان که برای خوشبختی زاده نشدی. تو برده ای بیش نیستی و هرچه که به تو دستور داده شد بدون چون و چرا باید بپزیری. اگر مرد هستی که عبدالله (نوکر الله) هستی و اگر زن هستی که باید همانند یک گوسفند باشی تا الله و رسول الله از تو راضی باشند تا پس از مرگت تو را به بهشت دوروغین خود راه دهند. تا زمانی که مسلمان هستی سخن از ازادی مکن که کفر به الله و رسول الله است. اگر هنوز مانند بعضی ها مغز مرده نشده ای، زنجیر های جهل اسلام را پاره کن و یک ایرانی ازاده باش مرگ بر الله خونخوار، مرگ دین محمد زن باز و بچه باز(پیر مرد 57 ساله با آعشه 9 ساله همخوابی کرد) و مرگ بر جهل و نادانی ببینید که اینها هتا با خود چه میکنند. اینها همه فرزندان ابراهیم هستند و 5 هزار سال است که کاری جز خونریزی تجاوز ستمگری وحشیگری و غارت ندارند. تنها کار آنها ساختن حرمسرا و تولید مثل است و بس.
  این شما و این هم اسلام انتخاب کنید
  به امید ان روز که ایران ازاد گردد تا من و تو ازاد گردیم و خوشبخت زندگی کنیم دور از دنیای جهل و نادانی عرب و عرب پرستان

  • ali said

   آقای مرگ بر ا…
   برو آدم شو
   68 میلیون با آدمی مثل تو متحد نمیشه .

   • ali said

    یادم رفت بگم که مواظب باش زیر پای 68 میلیون له ناشی

 33. بهنام said

  سلام

  خیلی هم مطلبتون جالب بود !

  اونایی که جنبه ندارن و خیلیهاشون در واقع سواد تاریخی هم ندارند میان زیر لینک حرفهای بی ارزش میزنن !

  شما ناراحت نشید !

 34. عبدالله خيرخواه said

  کار قشنگی نبود.
  خيلی از کسانی که طرفدار جنبش سبزند، مذهبی و معتقد به حرمت اهل بيتند. می دانم که شما هم قصد اهانت نداشتيد. اما با اين کارتان هم رعايت حرمت معصومين را نکرديد و هم نقل قول اشتباه (هرچند با هدف طنز) از ائمه که نقل قول آنها برای ما حجت و مقدس است انجام داديد. پيشنهاد می کنم اگر می خواهيد از اين دست مطالب طنز تهيه کنيد، نام ائمه و معصومين را مستقيماً نبريد و آن را بفرد مجهولی نسبت دهيد تا ضمن حفظ آزادی بيان، حرمت اهل بيت و همچنين رعايت امانت در نقل قول را بجای آورده باشيد.
  با آرزوی توفيق

 35. ali said

  واقعا خاک بر سر نویسنده و آن کسی که خواندو خندید .

  • balva said

   برادر علی ۳۰ سال شما خاک بر سر ما ریخته‌اید دیگه یواش یواش وقتشه که خاک‌ها را بتکانیم و متمدانه کنار هم زندگی کنیم. شما با هر کس دوست داری شوخی کن اگه ما ناراحت شدیم.

   • ali said

    برای بحث سیاسی لازم نیست که امام معصوم مسخره کرد .
    ولی خوبه ماهیت پلید شما ها ( موج سبز ) رو نمایان می کنه چون توی خیابون شعار : الله اکبر یا حسین میر حسین میدین و اینجا برعکسشو ، پس شما دو رو هستن و یه پارادوکس جالب که نشون میده حرف و عملتون یکی نیست .
    شاد باشید و همون خدایی که قبول نداری یه عقلی بهت بده .

 36. فریبا said

  خیلی با حال بود. بسی خندیدیم. و حدیثی دیگر از سالار شهیدان امام حسین بن علی به نقل عبدالرزاق بن خلدون:

  » زنهار که گر بطری در ما تحت شما کنند هر ایینه شما بسی به بهشت آزادی نزدیکتر خواهید شد.»

 37. Habib said

  آقا ایول. یه عده همچین جنبش سبز، جنبش سبز میکنن انگار سند یه نام زدن. یه عده هم دیدم که به بهانه اتحاد میگن همه باید خفه شن. عین این حرفا رو 30 سال پیش بابا هامون زدن و از توش جمهوری اسلامی در آوردن. جمهوری اسلامی به خوردمون دادن، عکس یارو رو تو ماه چاپ کردن، جنگ 2 ساله رو 8 سال کش دادن، 3000 تا زندانی سیاسی رو کشتن و هی گفتن بخاطر اتحاد هیچی نگین. چون الان جنگه، الان آمریکا حمله می کنه، الآن…اونایی که بخاطر جنبش سبز باهات مخالفن از جمهوری اسلامی بد ترن. اصلا هم سبز نیستن. همون سیاه هستن. دستشون به قدرت برسه از شریعتمداری بد تر میشن. خواهش میکنم اگه میتونی این نظر منو یه جایی بزار که همه ببینن که با «خفه شو» و «حرف نزن» و «فعلا ساکت باشید بخاطر اتحاد» و از این حرفا جمهوری ایرانی در نمیار، جمهوری اسلامی در میاد ولی این دفعه فقط رنگش عوض شده. به نوشتن ادامه بده.

 38. زری said

  چه طنز قشنگی !! واقعا خود آن امام ها دارند از خنده غش میکنند!! با جماعتی که میگویند حتی طنز درمورد مذهب و خدا و امام هم نمیشود نوشت باید گفت اتفاقا طنز و شوخی را ملت با کسانی میکنند که با آنها نزدیکتر باشند و طنز نویسی یک شیوه خودمانی کردن و ساده تر کردن مسایل است این افراد بهتراست بروند مثنوی مولوی موسی و شبان را بخوانند تا بفهمند که نزدیک هشتصد سال پیش کسانی مثل مولوی از آنها روشن تر فکر میکرده اند ! درضمن برای ایجاد جامعه ای سالم که حساسیت ها و تعصب ها در آن کمتر نقش بازی کند باید اجازه داد که هرکسی بهرشیوه ای که میتواند صحبت کند و دیگران بیخودی رگ غیرتشان بیرون نزند و درمورد کیهانی ها هم آنها دیگر نفس های آخرشان را میکشند و اینقدر زور و انرژی ندارند که بهر نوشته ای در اینترنت گیر بدهند وقتی میلیونها نفر دارند به ریش شان بطور جدی میخندند چکاری دیگربا طنز ها دارند؟

  • balva said

   خانم اصفهانی ممنون که لینک دادید و اینجا هم نظرتون را نوشتید. سپاس.

 39. بهزاد said

  دوست عزیز، من هم از خواندن مطلب شما خوشم آمد، خصوصا از استعداد طنزی که دارین. من اگر جای شما بودم به جای به کار بردن نام ائمه، این احادیث را به گونه‌ای به خامنه‌ای و دار و دسته‌اش نسبت میدادم. آ‌ن‌ طوری هم دوستان مذهبی‌ ناراحت نمی‌‌شدن و هم اینکه پیام نوشته تان قویتر به مخاطب میرسید.

  • balva said

   سپاسگزارم. چشم. توصیه می‌کنم شما مطلب «محمود از نگاه عبید» را بخوانید شاید خوشتان بیاید در راستای حرف خودتان هم هست.

 40. محمد said

  کسانی مثل » مرگ بر ا… » حواستون رو جمع کنید
  ما داریم با این حکومت مبارزه میکنیم که دموکراسی بیاریم و آزادی اندیشه
  شما و هیچکس دیگه ای حق نداره به مقدسات هیچکس دیگری توهین کنید
  اگه قرار باشه با رفتن افراطیهای مذهبی گرا ، افراطیهای ضد مذهب بیان ، شک نکنید که اونها هم سرکوب میشن
  ما دموکراسی میخوایم ، نه دین ستیزی و نه کافر ستیزی ، ما آزادی میخوایم برای همه

  • balva said

   محمد جان، وقتی دموکراسی و آزادی باشد خود بخود دین‌ستیزی یا هجو دین‌داران هم از بین خواهد رفت الان مردم عصبانی هستند چون آزاد نیستند. نگران نباش آزادی که بیاید همه چیز درست می‌شود. به شرط این که نخواهیم با اما و اگرها آزادی را محدود کنیم و به چارمیخ بکشیم.

  • ali said

   شما مبارز بودی تا آخرش وامیسادی در نمی رفتی . مثل اونایی که 30 پیش تا آخرش
   وایسادن .

 41. آشنا said

  به این شعبان بی مخ های مذهبی می گویم حالا چرا جوش می آوری عقیده تو به خودت مربوطه عقیده ما هم به خودمان . اگر شما بهشت و جهنم دارید ما هم داریم . اگر شما مارا به بهشت خودتون راه نمی دین ما هم شما را راه نمی دیم. بعدا معلوم می شه بهشت کی واقعیه و بهشت کی دروغین.قرنها شما حرف زدین و ما ناچارا گوش کردیم حالا به لطف بهشت اینترنتی، ما حرف می زنیم شما هم مجبور نیستید گوش دهید . واقعا به نظر من این طنز نیست و واقعیته ، طنز اون عقایدی است که قرنهاست ما را مجبور به اطاعت کرده و حالا هم هر کس خواست خرف بزنه تهدیدش می کنه و فکر میکنه هنوز اون قدیمهاست. واقعا به این نویسنده واقع گرا تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشه و از راهی که انتخاب کرده بر نگرده.از هارت و پورت این شعبان بی مخ های مذهبی و دغلبازانی که در لباس طرفداری از جنبش سبز حرف ان و خر را تکرار می کنند هم نترسه

 42. آناکاندا said

  بلوا جان قیام کردی با این احادیث.
  من آناکاندا هسم . صاحب وبلاگ بهرین ای بالا ترین. الان اکانتم به طور موقت بسته شده والا حتما مثبت می دادم .

  بلوای قلم طلا
  می خواسم اجازه بگیرم که متن ارسالی شما رو به طور کامل با ذکر آدرس و لینک مربوطه دروبلاگ بهترین های بالا ترین قرار بدم.

  ایمل الکی است .

  • balva said

   خواهش می‌کنم صاحب اختیار هستید.

 43. رضا said

  استعداد شما در نوشتن مطالب طنز قابل ستايش است. با اينکه خود من آدم مذهبي هستم ولي تعجب مي کنم چرا بعضي از افراد حتي در دنياي مجازي اينترنت مي خواهند آدم ها را به زور به بهشتي که تصور مي کنند ببرند حتي به خود اجازه مي دهند به افرادي که به مطلب شما خنديده اند توهين کنند چه برسد به نويسنده. خود ائمه که من به آنها باور دارم هيچ وقت هاله اي از تقدس براي خود قائل نبودند حتي همانطور که دوست ديگر گفت در قران پيامبر (ص) مانند ديگر انسانها دانسته شده و مسئله وحي وجه برتر ايشان نسبت به ديگران بوده است. اين صحبت هايي که دوستان مي کنند همش از ناشي از بت پرستي است براي رسيدن به معبود هيچ واسطه اي لازم نيست اوليا خدا وقت راهنمايان مردم بوده اند و نه چيز ديگر

  • balva said

   رضا جان متشکرم. خواندن پیام شما باعث می‌شود ایمانم به «جمهوری ایرانی» و فردایی که دین‌دار و بی‌دین بتوانند در کنار هم زندگی کنند و به هم دیگر احترام بگذارند راسخ‌تر شود.

 44. علی.ق said

  مشکل کجاست؟ چرا اینقدر اعتراض می کنید؟
  مشکل اسلام ماست. ما فقط به ظاهر توجه داریم قرآن از رو تاقچه برمی داریم می بوسیم ولی یه نگاه به معنی متن قرآن نداریم.
  به نظر شما اگه من با مشت به قرآن بکوبم یا قرآن رو بسوزونم به خداوند توهین کردم؟
  نه عزیزان. وقتی به خدا توهین می کنم که دروغ بگم.وقتی به خدا توهین می کنم که قسم دروغ بخورم . وقتی به خدا توهین می کنم که دزدی کنم. وقتی به خدا توهین می کنم که انسانی رو که او آفریده مورد اذیت و آزار قرار بدم.
  امامان ما سالهای سال زحمت کشیدن که به ما آموزش بدن که قرآن سطحی نخونیم بلکه بفهمیم انجام بدیم.
  پس قرآنی که تو دست ماست یه کاغذ پاره بیشتر نیست. مهم درک معنی شه.
  خرافات سراسر دین مارو گرفتن.

  • balva said

   علی جان سپاسگزارم از داشتن دوست مسلمانی مانند تو بسیار مفتخرم. حقیقتا «من» کفر گو و شمای «مومن» آزاداندیش بیشتر به دین خدمت می‌کنیم تا این دوستان متعصب. از قدیم گفتن دشمن دانا بلندت می‌کند بر زمینت می‌زند نادان دوست.

 45. ناشناس said

  مسخره خودتی و اون بابای فلان فلانت…./

 46. p said

  khoda nakoshadet mordam az khande… hamishe shad bashi….

 47. اسم said

  خیلی باحال بود، کلی خندیدم
  این مردم کی میخوان بفهمن که هیچی مقدس نیست و دین فقط یک سری خرافاته

 48. رضا said

  عالي بود. متاسفانه بعضي ها آنقدر از بچگي در گوششان گفته اند حسين و علي و.. كه واقعا فكر ميكنند آنها افرادي معصوم و آسماني بوده اند. در حالي كه آنان زالوهايي بودند كه نه فقط سرمايه هاي ايران را غارت كردند كه آيين ما را نيز نابود كردند. دروغگويي حكومتيان امروز يادگار آيين دروغين محمد است.ديني كه از روز اول با غارت وغنيمت و بردگي شروع شد. خسته نباشيد و به كارتان ادامه دهيد. روزي همه ما ايرانيان بيدار خواهيم شد و به جستجوي آيين پاك خود خواهيم پرداخت.

 49. نازلی said

  من اصلن آدم مذهبی ای نیستم. اما نمی دونم چرا با خوندن این پستت در عین حالی که گاهی خندیدم اما حس خیلی خوبی بهم دست نداد.
  در هر حال اینجا نیومدم که بگم چرا این رو نوشتی که به من و ما دخلی نداره به قول شهیار این صدا این هنجره مال خودته و بالاخره تو این فضای حداقلی وبلاگ حق داری که نظراتت رو بنویسی. بالاخره به نظر بد هم نمی یاد چون نمرین جسارت در نوشتن هم تمرین سخت و حالبیه و اینکه می دونی قراره بهت انتقاد بشه پس از این نظر هم تمرین خوبیه (ابنها رو شاید به نظر بی ربط می نویسم چون به عنوان یه وبلاگ نویس چیزیه که خودم باهاش درگیرم).
  حالا بعد این همه حرف زدن غرض از این کامنت این بود که یه درد دل قدیمی رو بنویسم. والا من هیچ وقت این جماعت مذهبی رو نفهمیدم. و حالا هم دوستان حنبش سبزی و باقی دوستان با بقیه گرایشات روش اضافه شدن.
  چرا بعصی ها نوشتن او جنبش سبز نیستی؟ مگه یه هوادار جنبش سبز چه ویژگی ها مشخصی داره؟ والا اگه به سری صفات مشخص هست بگین من هم خودمون رو بسنجین ببینیم در این حیطه می گنجم یا نه. لطفن مرحع تعیین کننده ی صفات رو هم بنویسند.
  احمدی نژاد وقتی می ره جایی و می گه ملت ایران این رو میخواد و … همهه ی ما حرص می خوریم که چرا از طرف یه ملت حرف می زنه بابا ما هم که داریم با ادبیان ج.ا حرف می زنیم. چرا ما یاد نمی گیریم فقط از طرف خودمون حرف بزنیم. مگه نظر همه ی 68 میلیون نفر رو پرسیدی که می گی بلوا اونجا جایی نداره. من یکی از اون جماعت که با حرف تو موافق نیستم. حالا برو از بقیه هم بپرس!
  ما از قول خدا و پیغمبر هم اینطور حرف می زنیم. مثلن می گیم تو می ری جهنم مگه تو مالک دوزخی؟
  به نظر من مبارزه با جمهوری اسلامی فقط این نیست که بریم تو خیابون و مرگ بر بگیم. ما باید همه مظاهر دیکتاتوری که 30 سال بهمون یاد دادن رو بشناسیم و باهاش مبارزه کنیم.
  تا وقتی خود ما همه دیکتاتورهای کوچیکی هستیم داد زدن مرگ بر دیکتاتور خیلی فاید ه نداره. چون فقط می شه مرگ بر یه دیکتاور خاص که بعد به راحتی جایگزین میشه . حتی ممکنه دیکتاتور بعدی یکی از ما باشه. مثلن همین مهندس موسوی.
  بد نیست اول این مرگ بر دیکتاتورها رو تو زندگی شخصی خودمون داد بزنیم. اونوقت می شه مطمئن تر بود که دیگه فاجعه ی جمهوری اسلامی اتفاق نمی افته.

  • balva said

   نازلی از متشکرم حرف‌های خوبی زدی همن یک لبخند شما برای ما کافیست امیدوارم همه با هم در روز ۱۳ آبان آزادی را طلب کنیم.
   ضمنا نامت مرا یاد شاملو می‌اندازد و نام وب‌لاگت یاد جیمز جویس و این هر دو بسیار برای‌ام عزیز هستند.

 50. آنتي شيزوفرني ! said

  ببين تو رو خدا
  اين محمد يك شيزوفرني گرفت فكر نمي كرد اينجوري ميلياردها انسان را سركار بگذاره.

 51. محمد said

  ممنون نازلی عزیز…حرفی رو زدی که من حوصله ی تایپش رو نداشتم
  دوستان تو رو خدا نگاهتون رو پالایش کنید…ما کی میخوایم ادبیاتمون رو از این مطلق گرایی در بیاریم؟؟
  بازهم تشکر خواهر گرامی…

 52. امیر said

  به فرموده مارکس:هر آن چه سخت و استوار است ،دود می شود و یه هوا می رود.

 53. cris said

  برید خودتونو مسخره کنید شوخی شوخی با امام و معصومین شوخی واقعان که مسخرس با این کارا به هیج جا نمیرسید دلتونو خوش نکنید.

 54. طبق معمول بی نام said

  من کلا آدم معتقدی هستم، ولی عقیده دارم امام های ما جنبه شوخیشون بالاتر از پیروانشونه. کاسه داغتر از آش نشید رفقا.

  این دوستمون بلوا بازم دمش گرم که چه ره یافته به بارگاه ملکوت اعلی چه در جهالت و در اسفل سافلین، فحاشی نمیکنه! بالاتر از هر سیاست و چپ و راست و دین و مذهب و کفر، اخلاقیات وجود داره، که توی جامعه ما داره نابود میشه.

 55. ياسمن said

  تو دست نشانده احمدي نژاد هستي. شبكه هاي ماهواره اي سلطنت طلب از حكومت فاشيست ايران پول مي گيرند. كه يعني مردم دشمنان ما ضد دين هستند. حكومت فاشيست ايران مي خواهد سر به تن اصلاح طلب هاي مذهبي نباشه چون هميشه به مردم مي گن اصلاح طلب ها ضد مذهب هستند.

  • balva said

   شما که مسلمان معتقد هستید حتما باور دارید که اگر من دست‌نشانده‌ی احمدی‌نژاد نباشم آنوقت روز قیامت خدا هم نمی‌تواند از حق من بگذرد چون حق الناس است. شما باید بیاید از من معذرت‌خواهی کنید و طلب بخشش کنید. حالا ببین وضعیت پارادوکسیکالی که دچارش شدی چیست؟ من باید برم از امامان و معصومین که طبق تعریف شما صفت رحمان و رحیمی خدا را دارند پوزش بخواهم تا از حق خودشان بگذرند و شما باید بیایید از من کافر سنگدل پوزش بخواهید! می‌بینید تعصب شما را به دوزخ خواهد برد. پس تهمت نزنید و سعی کنید مانند همین دوست مومنتان «طبق معمول بی‌نام» و سایر دوستان مسلمان و شیعه اما آزاداندیش با موضوع برخورد کنید. فاشیست یعنی همین که تحمل مخالف خود را نداشته باشیم و آزادی دیگران را به بهانه‌ی مزدور این و آن بودن محکم کنیم. امیدوارم جنبش سبز فکر همه‌ی ما را سبز کند.

 56. رضا said

  به جاي توهين به ائمه از احاديث واقعي استفاده مي كرديد.
  پيامبر اكرم(ص):كسي كه براي حق غصب شده خود بجنگد و كشته شود، شهيد است.
  امام علي(ص): آخر زمان وقتي است كه عده اي براي بدست آوردن جاه و مقام فقه(درس آخوندي) مي خوانند.
  امام صادق (ع): در آخر زمان دو دجال از ذريه حضرت فاطمه(سيد ظالم ) ظهور خواهد كرد.
  امام علي (ع):حكومتي به نام حكومت اسلامي به نام جدم رسول الله و به نام من به وجود خواهد آمد كه اين حكومت از ظالم ترين و فاسد ترين حكومت هاست و اسلام را به سخره خواهد گرفت.
  امام علي (ع):هر گاه ديدي براي نماز خواندن پول مي گيرند بدان كه ظهور مهدي نزديك است. (كما اينكه امروز شاهديم در مسجد ائمه جماعت براي نماز خواندن از اهالي مسجد درخواست پول مي كنند)
  از امام صدق نقل شده : آن كسي كه پرچم را به دست امام زمان مي دهد جواني است سي ساله حاكم ايران از سادات حسني است.(اين در حالي است كه كودتاچيان مي گويند آن كسي كه پرچم را به دست امام زمان مي دهد پيرمردي است از سادات حسيني)
  بلاخره اين كه اگر بحارالانوار را بخوانيد از اين احاديث زياد هست)

 57. doostan va hamvatanan aslan chera ma bayad dar morede neveshtehaye in aziz chizi begim ya axolamali neshoon bedim har kasi azade nazaresho bede hatta na tanha too internet balke age emkan dasht too ketaba va rooznameha va … in kara yani maha felan zarfiyat demokerasi ro nadarim tamrin konim

 58. هارون said

  از حیوانات هم عقب مانده تری بیچاره

 59. یک بشر said

  خیلی پستی

  • balva said

   کاش وقتی به دختر و پسر مسلمان تجاوز می‌کنند این غیرت و تعصب دینی‌تان را به خرج بدهید و علیه آن آدم‌کش‌ها و تجاوز کنندگان موضع بگیرید. تعصب و نفرت روح خودتان را دوزخی می‌کند و من فقط ناراحت می‌شوم که چرا اینقدر شما در عذاب هستید. رها شوید و تعصبی اگر دارید برای دفاع از جان انسان‌ها و در دفاع از آزادی بیان به کار برید.

 60. mohsen said

  سلام
  نمیدونم اینا که گفتی راست هستن یا طنز
  ولی اینو میدونم که
  زندگی وقتی ارزش زنده موندن داره که بتونی حق خودتو از ظالم بگیری

  پس ای هموطن بیا تا زندگی کنیم

 61. آراز said

  الن شوخی ها فعلا توسط مردم هضم نمی شه. بعدشم بعضی جاهاش اسائه ادب بود. مثلا ک.و.ن. این حرفا می تونه توسط خودشون مصادره به مطلوب بشه. بنابراین تکرار نشه بهتره. یا حق

  • balva said

   آراز جان، در مورد «ک.و.ن» اسائه ادب به ایشان که نبود. به آنانی بود که خودشان این را اسائه ادب نمی‌دانند.

 62. […] مرتبط: اهانت بي‌شرمانه يك جلبك سبز به ائمه به خاطر 13 آبان! ببخشيد كه ما هر جا را نگاه مي‌كنيم، اين دسته از سبزها […]

 63. ناشناس said

  اسراییلی ها سگشان به تو شرف داره

 64. کسری said

  من خودم کتاب حلیه المتقین را در سن 15 سالگی به طور کامل خواندم. طوریکه هر بار می خواندم دچار کابوس می شدم و انگار از درون صفحات آن مار وعقرب وجن بیرون میزد .

  این طنز و نحوه نگارش آن از این کتاب گرفته شده است تازه نویسنده طنز کمی ملاحظه به خرج داده از این بدترش هم هست. فقط یک لحظه فکر کنید 1000 سال این اراجیف را به خورد اجداد ما می دادند و اونها هم پای منبر نوش جان می کردند. به گونه ای که این حرف ها باعث تغییر ژنتیکی مغز ما شده و ما که نسل حاضر هستم خیلی سخته که از اونها دست بکشیم.

  این دوست ما هم فقط از روی درد این طنز را ساخته و لاغیر شک نکنید .

  خدای خرد نگاهبان ما باشد

 65. کسری said

  من مطمئنم روانشناسی آنقدر پیشرفت خواهد کرد که پیامبر اسلام ،محمد، مورد کالبدشناسی روانشناسانه قرار خواهد گرفت و سرانجام از تمام حالت های پیامبر از دیدن موجود عجیبی بنام جبرئیل وسایر چیزها پرده برداشته می شود و همگان به وضوح خواهند دید که مکانیزم مغزش چنین توهماتی را ایجاد کرده است. وبرای نمونه یک شخص عادی را به این حالت خواهند برد. آنگاه چند میلیارد انسان با کمال شرمندگی خواهند دید که یک انسان عادی چگونه توانسته اینهمه تاریخ و مغز انسانها را سر کار بگذار. و باز مطمئنم از فرط روشنی آشکار شدن واقعیت عده ای باز انرا بر نمی تابند.

  تو خود از مجمل حدیث مفصل بخوان

  خدای خرد نگاهدارتان باشد

 66. فریبا said

  چرا متن رو پاک کردی؟ این بر خلاف آزادی بیان است . خود سانسوری! به بهانه احترام به عقاید دیگران اصلا استدلال منطقی نیست.
  وقتی یه مطلبی رو می نویسی بهتر پاش وایستی .
  خلاصه مرا خیلی غمگین کردی. حال مارا گرفتی.

  • balva said

   فریبای عزیز، راه مبارزه برای آزادی راه پر پیچ و خم‌یی است. نمی‌دانم تصمیم درست بود یا غلط اما وقتی دیدم هواداران احمدی‌نژاد دارند از آن سؤاستفاده می‌کنند و دوستانی که فردا با هم در خیابان هستیم از من درخواست می‌کنند به احترام آنان متن را بردارم تصمیم گرفتم این کار را بکنم امیدوارم با این کار خود به آنان یاد دهیم که همان‌طور که ما به عقاید آن‌ها احترام می‌گذاریم آن‌ها هم به باورهای ما احترام بگذارند و با هم دیگر دیکتاتوری را هدف قرار دهیم.
   پی‌نوشت: مدتی که گذشت دوباره متن را سر جای‌اش می‌گذارم.

 67. ضد اسلام حقیقی‌ said

  اهانت به امام خمینی اهانت به اسلام است اما برای اولین بار دشمن اسلام کفار و کمونیستها و صهیونیست‌ها و غیره نیستند. الحمد لله دشمنان اسلام همین ایرانیان مسلمان خودمان هستند. مرحبا به امام خامنه‌ای و جناب احمدی‌نژاد دیگر احتیاج به ضد اسلامی خارجی‌ نداریم و مثل خودرو در همین کشور عزیزمان ضد اسلامی تولید می‌کنیم. هرچقدر احمدی‌نژاد و خامنه‌ای بگن باز هم خودشان دو تا مخترع و تولید کننده ضد اسلامند.مرحبا مرحبا . خامنه‌ای و احمدی‌نژاد نباید به هیچ وجه اسم آیت‌الله عزیز امام خمینی را به زبان ببرند و اسم این روح خدا را نجس نمایند.

 68. […] این را پسندید احتمالا این‌ها را نیز خواهید پسندید × هفت حدیث معتبر و متواتر در باب ۱۳ آبان × دو روز دیگر عاشورا ست. چه باید […]

 69. […] * پنج کالایی که با تحریم آن جمهوری اسلامی سقوط می‌کند! * هفت حدیث معتبر و متواتر در باب ۱۳ آبان × عاقبت دین‌بارگی/ کون پارگی است × محمود از نگاه عبید × […]

 70. […] آبان .هفت حدیث معتبر و متواتر در باب ۱۳ آبان از آنجا که مراسم سیاسی، عبادی، تروریستی و گروگان‌گیری […]

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: