وحیدنیا:نبوغ «خوارزمی» دلیری «کاوه»

دیروز «محمود وحیدنیا» آبرو و شرافت برای تمام ایرانی‌ها خرید. آن «محمود» دیگر داشت از ایران و مردمش مردمی جنگ‌طلب، نادان و عقب‌مانده به جهان عرضه می‌کرد و اکنون این «محمود» که طلای المپیاد ریاضی دارد و از دانشجویان شریف دانشگاه صنعتی است نشان داد ایرانیان نبوغ «ابن‌سینا» و دلیری «کاوه» را دارند و هرگز به هیچ دیکتاتور اهریمن‌خویی سرتسلیم فرود نمی‌آورند. در این روزها و شب‌ها تن ضحاک بارها لرزیده است و در خانه‌اش نیز دیگر نمی‌تواند آرامش داشته باشند. گوشی که فریاد میلیون‌ها نفر را ۲۵ خرداد نشنید و فرمان قتل و کشتار و شکنجه را صادر کرد اکنون در بیخ گوشش فریاد می‌کشند و حجت را بر او تمام می‌کنند که نگوید: «نشنیدم و نمی‌دانستم».
۲۷ شهریور در «روز قدس» خط بطلانی کشیده شد بر شوهای خیابانی و ۱۳ آبان تیرخلاص را به این مراسم توخالی خواهد زد و اکنون با کاری که وحیدنیا کرد مراسم چاپلوسی و دست و پابوسی را هم به زباله‌دانی انداخت. دیگر نمی‌توانند هیچ انسانی که سرش به تنش بیارزد را به مراسم چاپلوسی ببرند و آقا آقا کنند و مانند سگ زوزه بکشند و نواله‌ی ناگزیرشان را گردن کج کنند. تمام شد دیکتاتور مرد. دیکتاتوری بر دوش چاپلوسان دوام می‌آورد حیات و ممات دیکتاتور بسته به بادمجان‌دورقاب‌چینان است و کافی است یک نفر از میانه برخیرد و دیکتاتور را نکوهش کند تا تمام ستون‌های پوشالی دیکتاتوری فروریزد.
ماجرا ماجرای خیاطی است که حاکم نادانی را گیر آورد و گفت برای‌ات لباسی می‌دوزم که هر کس حلال‌زاده نباشد آن را نخواهد دید و در واقع لباسی ندوخت و پادشاه برهنه بر تحت نشست و چاپلوسان از بیم آن که انگ «حرام‌زاده» بر آن‌ها نخورد از لباس زیبای حاکم تعریف می‌کردند که ناگهان کودکی به زبان آمد و به لختی و برهنگی حاکم خندید و تمام جمع جرات کردند و بر پادشاه ابله خندید و ابهت و هیمنه‌اش شکست و دود شد و بر هوا رفت. اکنون محمود وحیدنیا نیز چنین کرد و با این حرکت خود تمام قداست و جباریت این دیکتاتور حقیر فروریخت.
جمله‌ای را که در نوشته‌ی پیش نوشته بودم و گویی شاهدی از غیب پیش از ۱۳ آبان به آن عینیت بخشید بار دیگر تکرار می‌کنم.
«دنبال صحنه‌گردان مگرد این صحنه را ما می‌گردانیم. ما فقط رای خود را می‌خواستیم و تو ما را به قتل رساندی و شکنجه کردی و امروز دیگر یک قدم از «جمهوری ایرانی» کمتر را نمی‌خواهیم. صحنه‌گردان ماییم تو را دعوت می‌کنیم به صحنه‌ای که «۱۳ آبان» خواهیم گرداند بیایی تا ببینی صحنه گردان کیست. صحنه گردان ماییم به گرد ما نمی‌رسی پس بگرد تا بگردیم.»
پی‌نوشت: بعضی‌ها می‌گویند این ممکن است بازی باشد. باید گفت شاید اما به هر حال این‌ها بازی بازی دارند خودشان را به نابودی می‌کشانند.

ارسال به: Balatarin::Donbaleh::100C::oyax::Mohandes::Del.icio.us::Friendfeed::Twitthis::Facebook::Addthis to other::Subscribe to Comments Feed::Subscribe to Feed

Advertisements

19 دیدگاه »

 1. نپرس said

  محمود را از نزدیک می شناسم… با هم بزرگ شدیم… بازی نیست… آخ که اصلا بازی نیست.. این بچه جواهر است!

 2. جمهوری خواه said

  باید جنبش و به خصوص دانشگاهیان کاری در حمایت از محمود وحید نیا، این قهرمان ملی ایران زمین، بکنند.

 3. مجتبي said

  اين خاصيت يك ايراني اصيله(نبوغ وشجاعت).
  هزار آفرين به شرف و غرور و نبوغ محمود وحيدنيا

  • balva said

   مجتبای عزیز، مشتکرم. واژه‌ی نبوغ بسیار بهتر از هوش بود. تغییر دادم عنوان را.

 4. ناشناس said

  ما ایرانیان دوباره باید زنده شویم.مثل زمان مشروطه.مثل زمان کوروش

 5. Babak said

  خون پاک کورش بزرگ در رگهای این جوان محمود وحیدنیا در جریان است درود فراوان بر این جوان شیر پاک خورده باد صراحت و صداقت و شجاعت محمود وحیدنیا غیر قابل انکار است
  هموطنان عزیز توجه کنید تفاوت ار کجا تا کجاست محمودی با دست و پا بوسی و چاپلوسی و شرکت در کشنن و شکنجه کردن و تجاوز و تقلب در انتخابات و گفتن دروغ آشکار سعی دارد خود را به عنوان رئیس جمهور به مردم تحمیل کند و آنوقت این جوان برومند که چه بخواهیم و چه نخواهیم نام خود را در تاریخ ایران بنام کاوه آهنگر زمان ثبت کرد من سر نعظیم در مقابل این جوان فرود میاورم و باید ما مواظب این کاوه خود باشیم درود بر شما که این حقایق را انتشار میدهید

 6. علی.ق said

  محمود وحیدنیا ،نخبه شجاع. شیر مادر حلالش

 7. مسعود said

  ناشناس گفت…
  محمود وحیدنیا از اقوام بنده است که مدال طلای ریاضی و نقره کامپیوتر کشوری را داردو بدون کنکور به دانشگاه وارد شد و بر اساس علاقه اش رشه ریاضی را انتخاب کرد. بسیار باهوش و اهل مطالعه است.
  در خانواده و مباحث خانوادگی هم به رعایت اخلاق و منطق در مباحثه مشهور است . بسیار به گفتگوی اخلاقی پایبند است به طور که برخی اوقات حتی پس از چند روز گذشت از یک مباحثه خانوادگی اگر به این برسد که یکی از گفته هایش موثق نبوده به تک تک افراد خبر می دهد که مثلاً فلان حرفی که من زدم نادرست بوده و فراموشش کنید. حتی با بخشی از خانواده که از لحاظ سیاسی کاملاً در طیف مقابل جا می گیرند نیز با صبوری و محترمانه بحث می نماید و بسیار هم معتدل و بی طرفانه در مباحثات عمل مینماید.
  البته اصلاً توقع نداشتیم همچنین کاری بکند و کلاً الان همه تو شوک هستیم! تا حالا مشکلی برایش پیش نیامده و در سلامت کامل و در خانه اشان است.امیدوارم رسانه ای شدن این موضوع مشکلی برایش ایجاد ننماید. در خصوص دوستانی که توهم توطئه دارند نیز باید بگویم هیچ توطئه و برنامه ای هم نبوده و اصلاً قرار نبوده صحبت کند خودش آخر بحث پا شده و آقا هم اجازه داده…

  • balva said

   مسعود عزیز، ممنون از اطلاعات خوبی که دادی. در مورد تئوری توطئه کاملا با تو هم نظر هستم. آن پی‌نوشت را هم برای همین نوشتم. آخه یه عده هر چی می‌شه می‌گن بازی خودشونه!

 8. درود بر این دانشجوی شجاع
  درود بر شما نویسنده خلاق

 9. ma said

  باید اطلاع رسانی قوی بشه تا جان این جوان از گزند ضحاک زمان و سرداران کودتا چی رانتخوار حفظ بشه باید خیلی محکم با تمام قدرت به رسانه های جهانی گزارش بشه تجربه من میگوید هر وقت جهان روی خوشی به اینها نشان داده یکمی مردم کمتر مورد آزار واذیت سرداران ولایت لباس شخصی وبسیجی قرار گرفتند ، الان که جهان با اینها درگیره این کودتا چیان متفلب و سند جعل کن مدرک تحصیلی زورشان به جهان نمی رسه ودق ودلی شونو سر مردم در میارند اگر به گذشته رجوع کنید میبینید گشت ارشاد موقع شدت گرفتن دعوا با جهان فعال میشد

 10. توجه توجه: با زلزله 10 ريشتري الله و اکبر، ديکتاتور مي لرزد! به هوش باشيد و به پشت بامها فرار کنيد! سه شنبه 12 آبان راس ساعت 10 شب يک صدا و متحد در هر کجاي ايران عزيز که هستيم با فريادهاي کوبنده الله اکبر به استقبال راهپيمايي بزرگ سبزانديشان در 13 آبان مي رويم. هر کدام از ما يک رسانه ايم. لطفا در اطلاع رساني اين زلزله بسيار مهم کوتاهي نکنيد. به دوستان و آشنايان خود بگوييد.
  (اين پيام کوتاه را در ياهو مسنجر، ايميل، فيس بوک، بالاترين و دنباله و … براي همه دوستان خود بفرستيد)

 11. حسین said

  سلام
  درود بر هیبت ابالفضلی این جوان.
  13 آبان»مرگ بر خامنه ای»
  یا علی

 12. ویانا said

  درودبرمحمودوحیدنیا درودیرتمامی دانشجویان غیور ایرانی که هم چنان در مقابل استبداد ایستاده اند .از هم وطنان ایرانی خواهش میکنم از حال وحید نیا مارا با خبر کنند .

 13. مريد said

  حقير تويي
  اگر رهبري اشاره کند گلويت را خواهيم فشرد

  • balva said

   همین دیگه فقط منتظرید یکی بهتون اشاره کنه تا گلو پاره کنید! انسان شوید، صاحب فکر، نه گلوی کسی را فشار دهید نه منتظر اشاره‌ی کسی باشید. به اشاره‌ای دویدن و گلو فشردن کار حیوانات دست‌آموز است. شما انسانید خود را حیوان فرونکاهید.

 14. سبز سبزم ريشه دارم said

  به اميد روزي كه تمام دانشجويان شجاعت محمود وحيد نيا رو داشته باشند.
  وعده ديدار ما: ١٣ آبان
  به صرف: گاز اشك آور – گلوله – باتوم – زندان اوين – تجاوز – انواع شكنجه روحي و جسمي – شيشه نوشابه و . . .
  دوستان عزيز 12 آبان با الله اكبر گويان همراه مي‌شويم و به استقبال اين روز بزرگ مي‌رويم.
  به اميد آزادي از دست ظالماني كه در تاريخ ثبت خواهند شد

 15. فریدون said

  بالاخره ابن سینا + كاوه و یا خوارزمی + كاوه؟

 16. فرزند وطن said

  مرید نا عزیز

  سر برون آرید از ماتحت رهبر طوفانی در ره است که بر میکند از بیخ و بن ماتحت هر چه رهبر است

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: